Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenek Tesco Loves Baby Utra Dry | Radimradi.cz

Plenky Tesco Loves Baby Ultra Dry designem neohromí. Jsou tenké, levné a svůj účel plní obstojně. Chemický zápach ucítite velmi mírně, což je největší pozitivum těchto plenek. V uživatelské recenzi vám ukážeme, pozitiva a negativa tohoto produktu.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Tesco Loves Baby Ultra Dry Plenky 3 Midi (5 – 9 kg) 2,8 – 3,98
Tesco Loves Baby Ultra Dry Plenky 4 Maxi (7 – 18 kg) 3,3 – 4,72
Tesco Loves Baby Ultra Dry Plenky 4+ Maxi+ (9 – 20 kg) 3,6 – 5,1
Tesco Loves Baby Ultra Dry Plenky 5 Junior (11 – 25 kg) 3,9 – 5,54

 

Jednorázové plenky příliš neodpovídají uvedeným kilogramům a jsou menší. Dítě na horní hranici váhové kategorie se do pleny nemusí vejít. Záleží na disproporcích těla. Vždy musíte plenu vyzkoušet. Pokud vyberete špatnou velikost, plena bude protékat.

Ceny jsme přebírali z obchodu Tesco. V akci je koupíte plenky výhodně, mimo akci za koupi nestojí. Plenky jsou k dostání v balení „Mega“ (64 ks, 54 ks, 50 ks, 46 ks) a „Jumbo“ (82 ks, 78 ks, 74 ks, 68 ks).

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Zevnitř jsou jemné, zvenku je materiál obyčejný, ale k pokožce příjemný. Gumičky netlačí do nožiček. Vzhledově je plenka průměrná. Všechny plenkové kalhotky v balení vypadají stejně. Jsou tenké, prodyšné a přizpůsobí se tělíčku dítěte. Pružné boky dítě netlačí.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip lze opětovně rozepnout a zapnout, drží dobře.

Vlastnosti

Parfemace: Námi testované plenky nebyly parfemované a zapáchaly chemicky. V porovnání s ostatními plenami byl chemický zápach mírný.

Savé jádro: Savé jádro je zřetelně zelené, pokrývá polovinu pleny. Mohlo by být o několik centimetrů delší.

Absorpce: Dobře absorbuje moč, ale příliš dlouho nevydrží. Dítěti může být nepříjemná.

Jak dlouho vydrží?: Plenka je určena na běžné denní nošení a není vhodná na noc. Přes den nevydrží dlouho a musí se častěji měnit. Pokud se dítě více vyčůrá, prosakuje.

Opruzeniny: Po těchto plenách se objevují výjimečně. Každé dítě má jinak citlivou pokožku.

 Dostupnost a cenová kategorie

Zakoupíte je supermarketu, hypermarketu Tesco, stejně jako online na itesco.cz. V akci je seženete za slušnou cenu.

Youtube

Testy

Pleny nebyly odborně testovány a hodnoceny.

Poměr cena a kvalita

Neskýtají výbornou kvalitu, ale v akci je pořídíte za nízkou cenu.

Plena Tesco Loves Baby Ultra Dry

Tip

Hledáte levné a kvalitní jednorázové plenky, které seženete online? Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

 

Shrnutí

Klady (+) 

  • Nízká cena
  • Nesmrdí chemicky.

Zápory (-)

  • Prosakují.
  • Nevydrží příliš dlouho.
Celkové hodnocení
  • 64%
    Hodnocení - 64%
64%

Plenky Tesco Loves Baby Ultra Dry svým designem neohromí, ale plní svou funkci úměrně vynaložené ceně. Průměrně. Občas prosakují, chemický zápach je mírný.

 

Foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo