Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Sunar Premium 2 pokračovací mléčná výživa | Radimradi.cz

Pokračovací mléko Sunar Premium 2 od šesti měsíců nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Více oblíbená je mléčná výživa z řady Sunar Complex, zejména díky nižší ceně. Víte, jaké jsou klady a zápory prémiového umělého mléka? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Sunar Premium 2

Balení

600 gramů: V papírové krabici jsou dva sáčky a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte v hypermarketech, supermarketech, drogeriích a online. Dostupnost je výborná.

Cena

Maloobchodní cena je 299 Kč. V akci jej pořídíte za 279 Kč. Velké slevy na Sunar Premium nebývají. Sunar Premium 2 seženete v akci na Feedo.cz, kde můžete k nákupu dostat dárek zdarma. Podobné akce najdete také na Proděti.cz. Mléka Sunar jsou dobře dostupná také v lékárnách, třeba v Benu.cz.

Chuť a vůně

Nevoní ani nesmrdí.

Bolení bříška

Většina dětí mléko snáší dobře a nemá po něm bolení bříška. Je vhodné pro děti s citlivým bříškem. Patří mezi sytější kojenecké formule.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění.

Složení

Odtučněné mléko, Laktóza (z mléka), Maltodextrin, Syrovátková bílkovina (z mléka), Slunečnicový olej, Mléčný tuk, Galaktooligosacharidy ( z laktózy), Řepkový olej, Palmový olej, Kokosový olej, Citran draselný, Citran sodný, Orthofosforečnan vápenatý, Chlorid draselný, Emulgátor (sójový lecithin), Chlorid hořečnatý, Uhličitan vápenatý, Rybí olej, Olej z mortierella alpina, Kyselina l-askorbová, Chlorid cholinu, Síran železnatý, Taurin, Inositol, L-askorbylpalmitan, Sodná sůl cytidin 5′ monofosfátu, Síran zinečnatý, L-karnitin, Sodná sůl uridin 5′ monofosfátu, Sodná sůl adenosin 5′ monofosfátu, Nikotinamid, Sodná sůl guanosin 5′ monofosfátu, D-panthothenát vápenatý, Sodná sůl inosin 5′ monofosfátu, Dl-alfa tokoferol, Síran měďnatý, D-alfa tokoferol, Thiamin hydrochlorid, Retinylacetát, Pyridoxin hydrochlorid, Síran manganatý, Riboflavin, Jodid draselný, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Fytomenadion, D-biotin, Cholekalciferol, Kyanokobalamin

Pokračovací mléko Sunar Premium 2 je vhodné pro kojence od šesti měsíců. Většina dětí snáší mléko dobře, chutná jim, je sladké a zasytí. Mléko nebylo zatím odborně hodnoceno a ani testováno. Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Obsahuje mléčný tuk, rybí, palmový a kokosový olej. Má nižší obsah prebiotik. Ve srovnání s “obyčejným” Sunarem má ve složení o trošku více mléčného tuku, 3x více DHA a AA. V jeho složení najdete také více prebiotik, ale ve srovnání s ostatními počátečními mléky je jejich přítomnost výrazně nižší. Připravuje se dobře, snadno se rozpouští, pění, ale méně než Sunar Complex 2. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 50 Kč. V akci jej moc neseženete. Multipacky jsou výhodnější v řádu desetikoruny na balení. Umělou výživu zakoupíte v drogerii, online v obchodě s dětským zbožím a v lékárnách. Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření.

Sunar Premium 2 seženete v akci na Feedo.cz, kde můžete k nákupu dostat dárek zdarma. Podobné akce najdete také na Proděti.cz. Mléka Sunar jsou dobře dostupná také v lékárnách, třeba v Benu.cz.

Shrnutí

Klady  (+)

 • Pro děti s citlivým zažíváním
 • Dobře se rozpouští.
 • Netvoří se hrudky.
 • Zasytí.
 • Dobrá dostupnost

Zápory (-)

 • Pění (méně než Sunar Complex).
 • Nepraktické balení
 • Vyšší cena

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.drmax.cz

 

Celkové hodnocení
 • 82%
  Hodnocení - 82%
82%

Sunar Premium 2 vyhovuje dětem s citlivým zažíváním. Obsahuje vyšší množství DHA a AA, ale poměrně nízké množství prebiotik. Patří k sytějším kojeneckým formulím.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo