Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Sunar Premium 1 počáteční mléčná výživa | Radimradi.cz

Počáteční mléko Sunar Premium 1 od narození nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Více oblíbená je mléčná výživa z řady Sunar Complex díky nižší ceně. Víte, jaké jsou klady a zápory prémiového umělého mléka? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Sunar Premium 1

Balení

600 gramů: V papírové krabici jsou dva sáčky a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte v hypermarketech, supermarketech, drogeriích a online. Dostupnost je výborná.

Cena

Maloobchodní cena je 299 Kč. V akci jej pořídíte za 279 Kč. Velké slevy na Sunar Premium nebývají.

Chuť a vůně

Nevoní ani nesmrdí.

Bolení bříška

Většina dětí mléko snáší dobře a nemá po něm bolení bříška. Je vhodné pro děti s citlivým bříškem. Patří mezi sytější kojenecké formule.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění.

Složení

Odtučněné mléko, Laktóza (z mléka), Galaktooligosacharidy (z laktózy), Slunečnicový olej, Mléčný tuk, Koncentrát syrovátkové bílkoviny (obsahuje bílkovinnou membránu mléčného tuku – MFGM, fosfolipidy, gangliosidy, glykoproteiny), Řepkový olej, Palmový olej, Kokosový olej, Syrovátková bílkovina obohacená o alfa laktalbumin (z mléka), Emulgátor (sójový lecithin), Chlorid draselný, Rybí olej, Uhličitan vápenatý, Citran sodný, Olej z Mortierella alpina, Kyselina l-askorbová, Citrát draselný, Hydroxid vápenatý, Síran hořečnatý, Chlorid sodný, Taurin, Chlorid cholinu, L-askorbylpalmitan, Inositol, Síran železnatý, Sodná sůl cytidin 5′ monofosfátu, Síran zinečnatý, Sodna sůl uridin 5′ monofosfátu, L-karnitin, Sodná sůl adenosin 5′ monofosfátu, Sodná sůl guanosin 5′ monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, Sodná sůl inosin 5′ monofosfátu, Nikotinamid, D-alfa tokoferol, Síran měd’natý, Thiamin hydrochlorid, Pyridoxin hydrochlorid, Retinylacetát, Riboflavin, Jodid draselný, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Fytomenadion, Cholekalciferol, D-biotin

Počáteční mléko Sunar Premium 1 je vhodné pro kojence od narození. Většina dětí snáší mléko dobře, chutná jim, je sladké a zasytí. Mléko nebylo zatím odborně hodnoceno a ani testováno. Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Obsahuje mléčný tuk, rybí, palmový a kokosový olej. Má nižší obsah prebiotik, vápníku a kyseliny alfa-linolenové (omega 3 mastná kyselina). Ve srovnání s “obyčejným” Sunarem má ve složení navíc kokosový olej a o trošku více mléčného tuku. V jeho složení najdete také více prebiotik, ale ve srovnání s ostatními počátečními mléky je jejich obsah stále nižší.

Připravuje se dobře, snadno se rozpouští, pění, ale méně než Sunar Complex 1. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 50 Kč. V akci jej moc neseženete. Multipacky jsou výhodnější v řádu desetikoruny na balení. Umělou výživu zakoupíte v drogerii, online v obchodě s dětským zbožím a v lékárnách.

Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření.

Shrnutí

Klady  (+)

 • Pro děti s citlivým zažíváním
 • Dobře se rozpouští.
 • Netvoří se hrudky.
 • Zasytí.
 • Dobrá dostupnost

Zápory (-)

 • Pění (méně než Sunar Complex).
 • Nepraktické balení
 • Vyšší cena

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.zoopy.cz

Celkové hodnocení
 • 89%
  Hodnocení - 89%
89%

Sunar Premium 1 je umělé mléko prémiové kvality, které obsahuje mléčný tuk, ale také palmový a kokosový olej. Oproti běžnému Sunaru má menší množství Omega 3 a 6 mastných kyselin a více prebiotik.

Poznámka: Nejedná se o reklamu a propagaci počátečního umělého mléka. Nejpřirozenější stravou pro miminko je kojení.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo