Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Soutěž ke dni dětí o kreslící šablonu - Radimradi.cz

Soutěž ke dni dětí o kreslící šablonu

Soutěž radimradi na facebooku a instagramu

Připravili jsme pro vás soutěž ke dni dětí o kreslící šablonu od Meisterklasse Malen nach Zahlen. V balení jsou barvy, štětec, návod a šablona na tvrdém kartonu. Po vybarvení vznikne hotové mistrovské dílo.  🙂 Co udělat pro to, abyste byli zařazeni do slosování? Stačí splnit jednoduchá pravidla a je to. 🙂

Soutěž probíhá na dvou platformách, na Facebooku a také na Instagramu. Soutěžíme o jednu šablonu. Jedna výhra je pro obě platformy. Soutěžící z Instagramu a Facebooku budou zařazeni do jednoho slosování.

Podmínky pro soutěž na Facebooku

  1. Dejte stránkám @radimradicz to se mi líbí.
  2. Do komentáře označte kamarádku, která by měla z výhry radost.

Podmínky pro soutěž na Instagramu

  1. Do komentáře označte kamarádku, která by měla z výhry radost.

Soutěžíme od 31.5. 2018 do 3.6.2018 do 24:00.

Vítěz bude vylosován a označen na té platformě, na které vyhrál výhru. Na Facebooku v komentáři pod soutěží, na Instagramu v Instastories. Ze soutěže budou vyřazeny duplicitní komentáře, soutěžní profily a také profily, které nesplní podmínky soutěže. Splnění podmínek bude kontrolováno.

Hodně štěstí. 🙂

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo