Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Vlhčené ubrousky Huggies N'Care Disney Moana - Radimradi.cz

Vlhčené ubrousky Huggies N’Care Disney Moana

Vlhčené ubrousky Huggies N’Care Disney Moana po 56 kusech. Ubrousky se vyrábí ve Velké Británii a koupíte je například v drogeriích, lékárnách, v obchodech s dětskými potřebami a také online. Nejsou parfemované.  Pojďme se podívat na jejich kvalitu, složení a cenu.

Cena a dostupnost (80 %)

Vlhčené ubrousky Huggies N’Care Disney Moana se prodávají v balení po 56 kusech za 35 Kč až 50 Kč. Záleží na tom, v jakém obchodě je budete kupovat.  Ubrousky jsou dostupné velmi dobře, ale neseženete je zdaleka všude. Například v obchodech, které se specializují na prodej své privátní značky Huggies nekoupíte. Ubrousky patří do limitované edice a Huggies nabízí limitovaných edic celou řadu.

Vlastnosti

Velikost (100 %): Ubrousek patří k větším a jeho rozměry jsou 19×16 centimetrů. V balení je hezky složený, nemačká se.

Vlhčené ubrousky Huggies Disney: Jak je ubrousek velký a jak silný (test průsvitnosti). Obrázek pod ubrouskem prosvítá.

Tloušťka (90 %): Prosvítají málo a patří k nejsilnějším ubrouskům. Mírně pruží a v látce nevznikají mezery. Jsou podobně silné jako Pampers Sensitive, ale materiál má zcela jiný charakter. Huggies působí jako papírové. Když se budete snažit ubrousek roztrhnout, půjde to poměrně snadno. Není možné je spláchnout do záchodu. První ubrousek se při vytahování z obalu roztrhl. Další se již netrhají.

Vlhčené ubrousky Huggies Disney: Detail na ubrousek.

Vlhkost (100 %): Vlhké jsou akorát.

Pěnivost (80 %): Trošku pění.

Složení a parfemace

Složení (80 %): Aqua, Aloe Barbadensis Extract, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Malic Acid, Parfum, Sodium Citrate, Tocopheryl Acetate.

Vlhčené ubrousky Huggies Disney: Složení

 • Caprylyl Glycol – emulgátor zlepšuje strukturu výrobku a pomáhá vázat vodu a olej. K dětské pokožce je jemný a nedráždí ji.
 • Sodium benzoate – sodná sůl kyseliny benzoové se vyskytuje například v brusinkách, jablkách, houbách či skořici. Používá se ke konzervaci produktů v přírodní kosmetice.
 • Coco-Betaine – zlepšuje kvalitu pěny. Není dráždivý k pokožce.
 • Polysorbate 20 – mísí olej s vodou a používá se jako emulgátor a usnadňuje ostatním látkám v produktu, aby prostoupily pokožkou. Ve vysokých koncentracích je toxický, ale v množství, která jsou povolena k užití v kosmetickém průmyslu není škodlivý. U velmi citlivých jedinců může vyvolat podráždění pokožky, jinak má uklidňující účinky.
 • Malic Acid – kyselina jablečná vyrovnává v kosmetice pH produktu. Pokud se kyselina dostane nezředěná do kontaktu s pokožkou, může vyvolat podráždění. V ubrouscích se vyskytuje ve velmi nízké koncentraci. Tato přírodní látka je bezpečná pro dětskou pokožku.
 • Sodium Citrate – Citrát sodný je sůl kyseliny citronové, snižuje pH emulzí a pohltí případný zápach. Užívá se v dětské kosmetice a také v potravinářství.
 • Aloe Barbadensis Leaf Extract – výtažek z listů aloe vera. Váže na sebe vlhkost a pomáhá pokožku hydratovat.
 • Tocopheryl Acetate – vitamín E. Zpomaluje šupinatění pokožky.
 • Parfém

Složení není EKO/BIO. Zkoušela jsem pouze jedno balení. Ubrousky mohou podráždit pokožku.

Parfemace (40%): Ubrousky jsou parfemované až příliš. Jejich vůně je těžko identifikovatelná a připomíná žvýkačku.

Vlhčené ubrousky Huggies Disney jsou vyrobeny ve Velké Británii.

Funkčnost a kvalita

Čistota (100 %): Utírá se s nimi dobře. Materiál je silný a k utření zadečku stačí jeden ubrousek.

Spotřeba (80 %): V balení je pouze 56 kusů. Ubrousky jsou velké a spíše silnější. Nespotřebujete jich tolik.

Balení (80 %): Balení po 56 kusech má silnější svrchní materiál, který se neroztrhne. Otvor je zalepen silnou fólií, díky své „tíze“ drží na otvoru skoro sama.

Jak jdou ubrousky oddělit od sebe (50 %): Ubrousky jsou spojeny k sobě (jako toaletní papír) a vždy jeden opatrně odtrhnete. Bohužel se občas stane, že jdou z obalu špatně vyndat.

Poměr ceny a kvality (80 %)

Velké překvapení testu. Ubrousky mají velmi dobré složení, neobsahují dráždivé látky. Jediným nešvarem je až přílišná parfemace.  Ubrousky jsou silné, první ubrousek se roztrhl, ostatní se již netrhají. Kdyby nebyly tak silně parfemované, patřily by k nejlepším ubrouskům. V akci se dají koupit pod 30 Kč a poměr ceny a kvality je velmi příznivý.

Hodnocení se vztahuje na balení ubrousků s výrobní šarží FL 201017 23:56 04/2020 31

8 Total Score
Vlhčené ubrousky Huggies N'Care Disney Moana

Vlhčené ubrousky Huggies z limitované edice Disney jsou extrémně silně parfemované a to je jejich velká nevýhoda. Složením patří k nejlepším, stejně jako jemným materiálem.

Cena a dostupnost
8.0
Velikost
10
Tloušťka
9.0
Vlhkost
10
Pěnivost
8.0
Složení
8.0
Parfemace
4.0
Čistota
10
Spotřeba
8.0
Balení
8.0
Jak jdou ubrousky oddělit od sebe
5.0
Poměr ceny a kvality
8.0
PROS
 • Velké
 • Pružné
 • Vlhké akorát
 • Nepění
 • Silné
 • Mají perfektní složení
 • Vhodné pro jemnou dětskou pokožku
 • Dobře se s nimi utírá
 • Nespotřebujete jich tolik
CONS
 • Drahé
 • Parfemované, až příliš

Foto: Radimradi.cz, www.feedo.cz

Zdroje vlastností složení: https://www.slozeni-kosmetiky.cz, https://encyklopedie.biooo.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo