Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Vlhčené ubrousky Beaming Baby Frangrance Free - Radimradi.cz

Vlhčené ubrousky Beaming Baby Frangrance Free

Ekologická značka Beaming Baby v České republice prodává dva druhy vlhčených ubrousků. První bez parfemace, druhý s vůní.  V recenzi jsme se zaměřily na ty neparfemované. Pojďme se podívat na to, jak jsou ubrousky silné, na jejich kvalitu, složení, dostupnost a cenu.

Cena a dostupnost (50 %)

Vlhčené ubrousky Beaming Baby se prodávají v e-shopech s dětským zbožím, vybraných lékárnách a také v obchodech s BIO produkty. Dostupnost není nikterak dobrá, ale online se sehnat dají. V kamenných obchodech je najdete velice výjimečně, spíše vůbec ne. Nejlevněji ubrousky pořídíte na Heurece. Jsou vyrobeny v Izraeli.

Ekologie

Ubrousky Beaming Baby jsou 100 % biodegradabilní, lze je kompostovat, dají se spláchnout do toalety. Jsou vhodné pro děti s citlivou pokožkou.

Vlastnosti

Velikost (100 %): Ubrousek patří k větším a jeho rozměry jsou 15×26 centimetrů. V balení je hezky složený, nemačká se.

Vlhčené ubrousky Beaming Baby: Jak je ubrousek velký a silný.

Vlhčené ubrousky Beaming Baby: Jak je ubrousek velký a silný. Můžete vidět, že poměrně dost prosvítá.

Tloušťka (60 %): Tenký ubrousek se musí při utírání přeložit na polovinu. Netrhá se, mírně pruží, nemá žádnou vyrytou strukturu. Lze  jej spláchnout do toalety.

Vlhčené ubrousky Beaming Baby: Detail na ubrousek.

Vlhčené ubrousky Beaming Baby: Detail na ubrousek.

Vlhkost (100 %): Vlhké jsou akorát.

Pěnivost (100 %): Nepění.

Složení a parfemace

Složení (85 %): Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Aurantium Amara Flower Distillate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Potassium Sorbate, Citrus Grandis Seed Extract, Citric Acid, Ascorbic Acid

Vlhčené ubrousky Beaming Baby - složení a země původu (Izrael).

Vlhčené ubrousky Beaming Baby – složení a země původu (Izrael).

 • Potassium Sorbate – sůl kyseliny sorbové má antimykotické účinky a zamezí růstu plísním kvasinek a hub. Podráždění pokožky může vyvolat v extrémně výjimečných případech (u osob s velmi citlivou pokožkou).
 • Aloe Barbadensis Leaf Extract – výtažek z listů aloe vera. Váže na sebe vlhkost a pomáhá pokožku hydratovat.
 • Citrus Aurantium Amara Flower Distillate – květ pomerančovníku je používán k výrobě parfémů.
 • Levulinic Acid – Kyselina levulová se přirozeně vyskytuje v rostlinách, získává se derivací kukuřičného škrobu. Je konzervant a stabilizuje produkt.
 • Sodium Levulinate – Sodná sůl kyseliny levulové, která má stejné vlastnosti jako kyselina levulová, ale rozpouští se ve vodě a je upřednostňována v přírodní kosmetice.
 • Glycerin – v přírodní kosmetice se používá přírodní glycerin. Tato látka je rozpustná ve vodě, váže na sebe vlhkost, je hydroskopický, nezpůsobuje podráždění. 
 • Citrus Grandis Seed Extract – výtažek z grapefruitových semen.
 • Citric Acid – kyselina citronová se používá k úpravě pH pokožky, kterou zároveň čistí. Kyselina citronová je antibakteriální a antimykotická.
 • Ascorbic Acid – vitamín C.

Ubrousky jsou ekologické.

Parfemace (100 %): Nejsou parfemované a nesmrdí.

Funkčnost a kvalita

Čistota (90 %): Utírá se s nimi dobře. Materiál je slabý, proto je lepší, když ubrousek přeložíte na polovinu. Neškrábe a nepodráždí pokožku.

Spotřeba (90 %): V balení je pouze 72 kusů tenkých, ale velkých ubrousků. Nespotřebujete jich tolik.

Balení (80 %): Balení po 72 kusech má silnější svrchní materiál, který se neroztrhne. Otvor je zalepen fólií, která se odlepuje poměrně těžce. Balení nevysychá

Jak jdou ubrousky oddělit od sebe (90 %): Ubrousky se vytahují dobře, navazují na sebe, ale někdy se stane, že vytáhnete dva.

Poměr ceny a kvality (70 %)

Ubrousky Beaming Baby jsou velké, tenké, nezapáchají, nevoní, někomu jejich aroma nemusí být příjemné, někdo jiný jej může milovat. Jsou jemné, nepodráždí pokožku. Jejich cena je vyšší, proto jsem k ní v poměru ceny a kvality také přihlédla. Mezi ekologickými vlhčenými ubrousky dopadly jako jedny z nejlepších.

Hodnocení se vztahuje na balení ubrousků s výrobní šarží P0246173300457 EXP 04/2020

8.5 Total Score
Vlhčené ubrousky Beaming Baby

Ubrousky Beaming Baby jsou příjemné, velké, tenké, jejich složení je velmi dobré, hodí se pro děti s citlivou pokožkou. Negativem může být vysoká cena.

Cena a dostupnost
5.0
Velikost
10
Tloušťka
6.0
Vlhkost
10
Pěnivost
10
Složení
8.5
Parfemace
10
Čistota
9.0
Spotřeba
9.0
Balení
8.0
Jak jdou ubrousky oddělit od sebe
9.0
Poměr ceny a kvality
7.0
PROS
 • Velké
 • Mají dobré složení
 • Jsou jemné
 • Nedráždí pokožku
CONS
 • Dostupné pouze online
 • Velmi drahé
 • Tenké

Foto: Radimradi.cz, www.feedo.cz

Zdroje vlastností složení: https://www.slozeni-kosmetiky.cz, https://encyklopedie.biooo.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo