Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenkových kalhotek K-Classic (2018) - Radimradi.cz

Recenze plenkových kalhotek K-Classic (2018)

Plenkové kalhotky K-Classic jsou vyrobeny v Německu, nejsou ekologické a ani hypoalergenní. Pojďme se podívat na to, jak dítěti sedí, zda protékají a jestli se je vyplatí zkusit. 

Velikost, kilogramy a cena  70 %

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
K-Classic Junior (15 – 25 kg), 20 8
K-Classic XL (18 – 30 kg), 18 8,8

Plenkové kalhotky K-Classic se prodávají ve velikosti č. 5 – Junior a velikosti č. 6 – XL. Jsou dostupné pouze v kamenných prodejnách obchodního řetězce Kaufland. Jedno balení se prodává za 159 Kč  a kalhotky seženete občas v akci. Nepatří k nejlevnějším. Vyrábí se v Německu, mají certifikát FSC. Plenky jsou spíše menší, než je uvedeno na obale. Gumičky v pase netlačí, ale pro dítě na horní hranici váhové kategorie nemusí být nošení plenkových kalhotek příjemné, protože jsou spíše menší, než je uvedeno na obale. Materiál zvenku plenky není prémiové kvality, zevnitř je jemný, příjemný. Plenka je spíše silnější.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (70 %): Svrchní materiál je na omak příjemný, není prémiové kvality. Na plence je obrázek nosorožce. Ze přední strany uvidíte nosorožce zepředu, ze zadní strany plenky je vyobrazen nosorožec zezadu. Materiál uvnitř plenky je měkký, příjemný.

Gumičky v pase (75%): Gumičky v pase pruží, netlačí, nezanechávají na bříšku otlaky. Na bocích ve švu lze kalhotky snadno roztrhnout. Gumičky v pase jsou spíše menší, než je uvedeno na obale (šířka pasu) a dítě na hranici horní váhové kategorie by mohly škrtit.

Plenkové kalhotky K-Classic: Detail na gumičku v pase.

Plenkové kalhotky K-Classic: Detail na gumičku v pase.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Chemický zápach (100 %):  Nezapáchají chemicky.

Plenkové kalhotky K-Classic: Detail na savé jádro.

Plenkové kalhotky K-Classic: Detail na savé jádro.

Savé jádro (90 %): Savé jádro není vyznačeno.  Vyplňuje celou plenku a je spíše silnější. Plenky nepatří k tenkým. Pokud buničinu zmáčknete, ucítíte, že v ní je další savá vrstva. Krystalky cítit nejsou. Savé jádro plní svou funkci perfektně. Plenkové kalhotky sají velmi dobře.

Absorpce (80 %): Kalhotky absorbují moč velmi dobře

Jak dlouho vydrží? (90 %): Vydrží celou noc. Neprotékají. Plenka pojme větší množství tekutiny, gumičky kolem nožiček jsou vysoké a svou funkci plní znamenitě.

Opruzeniny (80 %): Plenkové kalhotky způsobí opruzeniny pouze výjimečně. Plenka není hypoalergenní a ani ekologická.

Dostupnost a cenová kategorie  40 %

Plenkové kalhotky K-Classic zakoupíte pouze v Kauflandu. Nepatří k nejlevnějším, ale pokud jsou v akci, za vyzkoušení stojí.

Youtube

Poměr cena a kvalita  75 %

Poměr ceny a kvality je velmi dobrý. Jestliže jsou plenky v akci, vyplatí se je vyzkoušet. Plenka je spíše menšíPokud bude dítěti sedět velikost, proteče pouze výjimečně (za dobu testování neprotekla ani jednou). Nezapáchá chemicky, materiál je příjemný.

Jak plenka sedí?

Pozn.: Velikost Junior (15 – 25 kg), dítě o hmotnosti 15 kg. Plenkové kalhotky jsou spíše menší a dítěti na horní hranici hmotnostní kategorie nemusí sedět.

7.9 Total Score
Plenkové kalhotky K-Classic z Kauflandu

Plenky jsou na dotek z vnitřní strany příjemné, pěkně sají, nezapáchají chemicky. Jsou spíše menší a dítěti na horní hranici uvedené váhové kategorie nemusí sedět.

Velikost, kilogramy a cena
7.0
Materiál zvenku a zevnitř plenky
7.0
Gumičky v pase
7.5
Parfemace
10
Chemický zápach
10
Savé jádro
9.0
Absorpce
8.0
Jak dlouho vydrží?
9.0
Opruzeniny
8.0
Dostupnost a cenová kategorie
4.0
Poměr cena a kvalita
7.5
PROS
  • V akci se dají pořídit za dobrou cenu
  • Plena neprotéká
  • Saje dobře
CONS
  • Dostupné pouze v prodejnách Kaufland - nikoli online
  • Bez akce jsou poměrně drahé
  • Spíše menší

Zdroj foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo