Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenkových kalhotek Babydream (2018) - Radimradi.cz

Recenze plenkových kalhotek Babydream (2018)

Plenkové kalhotky Babydream z Rossmanu koupíte pouze v kamenných prodejnách, online se sehnat nedají. Nové kalhotky s pěkným designem jsou na první pohled krásné a patří vzhledově k těm nejpovedenějším. Jak vydrží a protékají? Pojďme se na to společně podívat. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena  90 %

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Babydream Maxi 4 (7 – 15 kg), 22  5,5 – 7,3
Babydream Junior 5 (12 – 22 kg), 20 6 – 8
Babydream XL 6 (16 – 30 kg), 18 6,6 – 8,9

 

Plenkové kalhotky se prodávají od velikosti č. 4, ale tato velikost zdaleka není dostupná ve všech prodejnách drogerie Rossmann. Bez potíží ji seženete v Německu nebo v Polsku, ale v České republice není běžně k mání. Od velikosti č. 5 jsou kalhotky snadno dostupné v každé drogerii Rossmann. Pořizovací cena je okolo 160 Kč, v akci za ně zaplatíte 120 Kč. Plenkové kalhotky jsou poměrně tenké, ale nepatří k nejtenčím. Nezapáchají chemicky a zdají se být spíše větší. Toto hodně záleží na proporcích dítěte. Plenkové kalhotky velikost č. 5 (Junior) jsou pro 15 kilogramové dítě velké a protékají. Jestliže špatně odhadnete velikost, kalhotky mohou protékat. Plenky jsou vyrobeny v Belgii.

Babydream Pants - detail na gumičky okolo nožiček.

Babydream Pants – detail na gumičky okolo nožiček.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (75 %): Svrchní materiál příjemný, jemný a na omak hladký. Plenku zdobí obrázky krokodýlů a jiných veselých motivů. Kalhotky jsou krásně barevné. Uvnitř uvidíte savé jádro, které je vyznačeno. Zevnitř je plenka jemná, hladká. Gumičky netlačí do nožiček a jsou spíše volnější.

Gumičky v pase (100 %): Gumičky v pase jsou pružné, netlačí, nezanechávají na bříšku otlaky. Na bocích ve švu lze kalhotky snadno roztrhnout a sundat. Vzadu i zepředu je umístěna v pase gumička, díky které pants lépe sedí.

Babydream Pants z Rossmanu: Gumičky v pase.

Babydream Pants z Rossmanu: Gumičky v pase. Na švu se plenka roztrhne a snadno sundá.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Chemický zápach (100 %):  Nesmrdí chemicky. Ani trošku.

Savé jádro (80 %): Savé jádro je světle zelené, vypadá podobně jako u plenek Babydream. Mohlo by být mírně delší. Pokud odhadnete špatně velikost, plenka může protékat. Plenkové kalhotky nemají savé kanálky jako plenky Babydream.

Babydream Pants z Rossmannu: Detail na savé jádro.

Babydream Pants z Rossmannu: Detail na savé jádro.

Absorpce (60 %): Kalhotky mohou protékat okolo nožiček. Nesají příliš rychle, a pokud jsou dítěti mírně volnější, protečou. Jako tréninkové kalhotky pro učení na nočník svůj účel plní perfektně.

Jak dlouho vydrží? (60 %): Plena je vhodnější na denní nošení. V noci může protékat (vše se odvíjí od toho, jak sedí). 

Opruzeniny (80 %): Záleží na tom, jak má dítě citlivou pokožku. Při testování opruzeniny nezpůsobily. Nejsou označeny jako hypoalergenní.

Jak plenka vypadá? Babydream pants ze zadní strany - detail na lepítko.

Jak plenka vypadá? Babydream pants ze zadní strany – detail na lepítko.

Dostupnost a cenová kategorie  40 %

Plenky zakoupíte pouze v drogerii Rossman. Plenkové kalhotky patří k levnějším, jsou-li v akci. 

Youtube

Poměr cena a kvalita  60 %

Poměr ceny a kvality je dobrý. Jestliže jsou plenky v akci, vyplatí se je vyzkoušet. Plenky mohou prosakovat v oblasti nožiček. Nepojmou velké množství tekutiny a nejsou vhodné na noc.

Jak plenka sedí?

Pozn.: Velikost 5 (12 – 22 kg), dítě o hmotnosti 15 kg. Plenkové kalhotky jsou spíše větší, volnější.

7.7 Total Score
Plenkové kalhotky Babydream

Plenkové kalhotky z Rossmannu mohou při špatné volbě velikosti poměrně snadno protékat. Nezapáchají chemicky, mají krásný design a v akci je pořídíte za dobrou cenu. 

Velikost, kilogramy a cena
9.0
Materiál zvenku a zevnitř plenky
7.5
Gumičky v pase
10
Parfemace
10
Chemický zápach
10
Savé jádro
8.0
Absorpce
6.0
Jak dlouho vydrží?
6.0
Opruzeniny
8.0
Dostupnost a cenová kategorie
4.0
Poměr cena a kvalita
6.0
PROS
  • Nesmrdí chemicky
  • V akci nejsou drahé
  • Nejsou parfemované
CONS
  • Mohou prosakovat, pokud odhadnete špatně velikost.
  • Mírně větší, ale vždy záleží na proporcích dítěte.
  • Bez akce je pořídíte za vyšší cenu.

Zdroj foto: Radimradi.cz, www.rossmann.de

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo