Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze nosítka Tula Standard - letní verze - Radimradi.cz

Recenze nosítka Tula Standard – letní verze

Nosítko Tula standard (letní verzi) oceníte ve velmi teplém počasí. Díky speciální látce, která je umístěna v oblasti zad, se dítě tolik nepotí, jako v běžném nosítku Tula. Pojďme se podívat na to, jak je nosítko Tula standard pohodlné, jak sedí a zda se dobře nastavuje.

Velikost nosítka a nosnost     70 %

Nosítko je určeno pro děti od 7 kg až do 20 kg. Není rostoucí a dítěti o hmotnosti 7 kg může být větší, naopak dítěti o hmotnosti 20 kg spíše menší. Jestliže budete nosit často, bude pro dítě s hmotností 15 kg a více pohodlnější nosítko Tula Toddler, které je určeno pro větší batolata.

Nosítko Tula Standard letní verze

Nosítko Tula Standard letní verze

Kvalita provedení     100 %

Nosítko je kvalitně ušito. Nepáře se ani po měsících používání a jednotlivé části se neničí. Bederní pás se neohýbá, a to ani pod těžším batoletem. Barva se opere, vyšisuje a používání je znát. Funkční vlastnosti, stejně jako bezpečnost, nosítko po měsících i letech častého používání neztratí. Materiál se po velmi intenzivním nošení může mírně ošoupat, bederní pás se nezlomí. Nosítko má kapucku, kterou lze uchytit za plastové cvočky na ramenním popruhu. Když ji nebudete potřebovat,můžete ji odepnout a zcela sundat.

Bederní pás     100 %

Bederní pás je silný, široký a kvalitní. Je spíše tvrdší, neláme se. Zapíná se sponkou s jistícím zámkem, která se provlékne pod gumičkou. Nerozepíná se a je bezpečný. Na bederním pásu je všitá kapsička, do které se vejde mobilní telefon, kapesníky nebo třeba klíče. Kapsička se zapíná na suchý zip.

Ramenní popruhy     100 %

Popruhy jsou normální šíře a spíše měkké. Nosítko se nastavuje snadno, s dítětem i bez něj. Ramenní popruhy lze pohodlně upravit, netlačí a neškrtí. Nosítko se nastaví jednoduše jako batoh.

Pohodlí při nošení     100 %

Nastavuje se snadno. Je velmi pohodlné a vše lze upravit jak na mohutnou, tak štíhlou postavu. Bederní pás bude u štíhlé postavy zapnut na minimum – jeho šířka se hodí na pas okolo 60 centimetrů. Máte-li v pase například 55 cm, před nákupem nosítko raději vyzkoušejte, jestli vám dobře sedí. Zkusit jej můžete například v půjčovně nosítek.

Nastavení     80 %

Tula Standard není rostoucí nosítko. Nelze zde nastavit opěrku zad a ani látku mezi nožičkami. Nastavení bederního pásu a ramenních popruhů je snadné, rychlé a nošení je pohodlné.

Po čase používání     90 %

Zub času se na nosítku podepíše určitě. Je opotřebované, ošoupané, ale svou funkci plní dobře. Nosítko se netrhá a neničí, barvy vyblednou.

Údržba     100 %

Nosítko vyperete v pračce na 40 °C a vyždímáte na 400 otáček. Před uložením do pračky jej zabalte do velké osušky, aby se zbytečně neponičilo a perte jej na kratším programu. Po vyjmutí z pračky jej rozložte na sušák.

Příslušenství

K nosítku můžete dokoupit příslušenství v podobě nosící bundy nebo kapsy od jiné značky.

Shrnutí a poměr ceny a kvality     90 %

Nosítko Tula Standard je velmi pohodlné a snadno se nastavuje. Cenově se pohybuje ve vyšší kategorii, ale je kvalitní, nepadělá se a hlavně z něj nebolí záda. Nejlepší je před nákupem nosítko vyzkoušet, zda vám skutečně sedí, a zda s ním budete spokojeni.

Kde nosítko koupit?

Nosítko Tula Standard je dostupné v České republice velmi snadno. Pěkný výběr nosítek v letní verzi najdete třeba v e-shopu Proděti.cz.

Nosítko Tula Standard letní verze: Dítě o hmotnosti 10 kg.

Nosítko Tula Standard letní verze: Dítě o hmotnosti 10 kg.

Youtube

Stručně v bodech

 • Nosnost: až 20 kg
 • Materiál: látkové
 • Od narození (pro novorozence): ne
 • Pro batolata: ano
 • Rostoucí: ne
 • Cena: 3800 Kč
 • Bederní pás: perfektní
 • Ramenní popruhy: střední
 • Vhodné na hubenou postavu: ano
 • Vhodné na velkou postavu: ano

Kolekce

 • Free to Grow (FTG)
 • Toddler

Nosítko Tula Standard v letní verzi nám s laskavým dovolením zapůjčil obchod a půjčovna nosítek www.zkusnositko.cz, za což jim velmi pěkně děkujeme. 🙂

Pěkný výběr nosítek Tula Standard v letní verzi najdete třeba v e-shopu Proděti.cz.

9.2 Total Score
Nosítko Tula Standard letní verze

Nosítko Tula Standard je velmi pohodlné, nošení s ním je příjemné a z nosítka nebolí záda. Nastaví se hezky a snadno. Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena.

Velikost nosítka a nosnost
7.0
Kvalita provedení 
10
Bederní pás
10
Ramenní popruhy
10
Pohodlí při nošení
10
Nastavení
8.0
Po čase používání 
9.0
Údržba
10
Shrnutí a poměr ceny a kvality
9.0
PROS
 • Pohodlné
 • Příjemné nošení
 • Snadno se nastaví
 • Lehce dostupné - koupíte online
 • Můžete si jej vyzkoušet v půjčovně nosítek.
CONS
 • Není rostoucí
 • Vyšší cena

Foto: www.prodeti.cz, Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo