Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Porovnání kočárků značky Valco řady Snap 4 | Radimradi.cz

Porovnání kočárků bez otočné sedačky značky Valco řady Snap 4

Zvažujete koupi sportovního kočárku bez otočné sedačky a nevíte, jaký je mezi modely VALCO SNAP 4 rozdíl? V krátké tabulce přinášíme základní uživatelské rozdíly.  Podívejte se na podrobné recenze nebo srovnání produktů, kde se dozvíte jejich klady a zápory.

VALCO SNAP 4 BLACK     59%

Nejlehčí kočárek svého druhu na trhu váží 6 kilogramů. Sportovní kočárek bez polohování nožiček má plastová kola, která se poměrně snadno ojedou, a po čase používání se může mírně stáčet do strany. Pokud sháníte sportovní kočárek místo golfek, budete tímto modelem nadšeni. Dítěti nabízí pohodlnější jízdu než golfové hole, přitom je tak skladný a lehký. Hledáte-li sportovní kočárek pro kojence, mohl by vás Snap zklamat.

Stříšku můžete obměňovat za jinou barvu dle nálady, ročního období nebo podle toho, zda se v kočárku vozí chlapeček nebo holčička. Životnost není nejlepší, ale odpovídá pořizovací ceně. Pěnová rukojeť není polohovací, a proto si před nákupem kočárku vyzkoušejte, zda vám padne do ruky či nikoli. Kolébková brzda umožňuje snadné zabrzdění a odbrzdění kočárku.

Do sedačky se pohodlně vejde i tříleté dítě, stejně jako roční batole. Polohování nohou můžete objednat u švadleny přes internet, stejně jako můžete vylepšit kočárek o řadu krásných doplňků, které výrobce neprodává, ale na internetu jich najdete soustu.

Na další tipy, jak vyšperkovat svoje Valco 4 Black se podívejte do recenze.

 

Sportovní kočárek Valco Snap 4 Black

Sportovní kočárek Valco Snap 4 Black

VALCO SNAP 4 SPORT     67%

Sportovní kočárek s kvalitními nafukovacími koly se hodí na jízdu po městě i do mírného terénu. Kola jsou bytelná, ale při neopatrném zacházení je můžete propíchnout. Zajistí pohodlnou jízdu na dlažebních kostkách i na travnaté ploše. Pokud kočárek často přenášíte v ruce, bude Valco jasnou volbou, jelikož váží jen něco málo přes 7 kilogramů. Nový model z této kategorie má polohování nohou, a dítě se v kočárku dobře vyspí. Je vhodný pro miminka od narození, po přidělání korbičky na konstrukci. Vložná taška do sportovní sedačky jde umístit, ale bude mírně nakřivo. Z tohoto důvodu je lepší pořídit korbičku.

Velký nešvarem všech kočárků Valco je nemožnost polohovat rodičovskou rukojeť. Kočárek má kolébkovou brzdu, která zajistí snadné zabrzdění i odbrzdění v letní obuvi, v pantoflích nebo ve společenských botách. Stříšku u sportovní nástavby snadno vyměníte za jinou. Na konstrukci nasadíte korbu a autosedačku za pomocí speciálních adaptérů.

Podívejte se na další užitečné informace o Valco Snap 4 Sport, které najdete v uživatelské recenzi.

 

Kočárek Valco Snap 4 Sport

Kočárek Valco Snap 4 Sport

VALCO SNAP 4 S POLOHOVÁNÍM     61%

Nový model (od roku 2016) Valco Snap 4 s polohováním nožiček je o něco málo těžší (a také dražší) než model bez polohování, ale stále se do 7 kilogramů vejde. Pokud kočárek plánujete denně nosit, například do třetího patra v domě bez výtahu, je poměrně dobrou volbou. Patří mezi nejlehčí kočárky svého druhu. Polohování nožiček a zároveň zádová opěrka zad, kterou umístíte do úplného lehu (malinko centimetrů do úhlu 180 °přeci jen chybí), zajistí kojenci i batoleti pohodlný spánek. Nesportovní verze má plastová kola, která se snadno ojedou. Všechny kočárky Valco mají kolébkovou brzdu, kterou snadno zabrzdíte v jakékoli obuvi.

Na konstrukci díky adaptérům nasadíte korbu i autosedačku, a můžete kočárek používat od narození dítěte. Oceníte jej ale více pro starší batole nebo pro tříleté dítě místo golfových holí. Stříšku snadno vyměníte za jinou, kterou zakoupíte v obchodě s kočárky, nebo ji objednáte na míru od švadleny. V zimě na ni nacvaknete kožešinku a doplníte sporťák o fusak či nánožník.

uživatelské recenzi modelu Valco Snap 4 s polohováním vám přinášíme podrobnější informace.

 

Valco Snap 4 s polohováním

Valco Snap 4 s polohováním

Hodnotící tabulka

ParametrVALCO SNAP 4 BLACKVALCO SNAP 4 SPORTVALCO SNAP 4 S POLOHOVÁNÍM
Foto produktu
Rozměr ve složeném stavu36 x 52 x 77 cm37 x 52 x 77 cm36 x 52 x 77 cm
Rozměr v rozloženém stavu103 x 52 x 77 cm104 x 52 x 77 cm103 x 52 x 77 cm
Vnitřní rozměr korby78 x 31 cm78 x 31 cm78 x 31 cm
Hmotnost kočárku6,2 kg7,6 kg6,6 kg
Výška rukojeti103104103
Pěnové madloanoanoano
Koženkové madlonenene
Velikost předních kol17 cm17 cm17 cm
Velikost zadních kol23 cm23 cm23 cm
Kolaplastovágumováplastová
Terénní kolanenene
Možnost dokoupit přední terénní kolanenene
Sedačka do úplného lehuanoanoano
Sedačka – polohování nožičekneanoano
Možnost otočení sedačkynenene
NosnostMaximální nosnost: 20 kgMaximální nosnost: 20 kgMaximální nosnost: 20 kg
RecenzeRecenzeRecenzeRecenze

TIP: Stáhněte si detailnější porovnání v PDF:

Série Valco Snap 4 velké a podrobné porovnání

Zdroj foto: www.feedo.cz, www.mall.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo