Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Police v domácnosti. Praktické příslušenství s všestranným využitím - Radimradi.cz

Police v domácnosti. Praktické příslušenství s všestranným využitím

Police jsou jednoduchým, ale zároveň velmi praktickým doplňkem, který se v domácích interiérech objevuje již řadu let. Díky nim můžeme s relativně nízkými náklady a bez větších problémů zvětšit množství úložného prostoru a zároveň zútulnit a esteticky zpříjemnit domov.

Dřevěné police jsou zároveň natolik univerzálním řešením, že dobře fungují jak v malém bytě, tak ve velkém, prostorném domě. Pojďme zjistit, zda se opravdu vyplatí je koupit, a pokud ano, k čemu nám budou dobré!

Síla je v jednoduchosti: nástěnné police a jejich fenomén

Dřevěné police jsou příkladem velmi jednoduchého, ale přesto velmi funkčního a univerzálního řešení. Mají nekomplikovanou konstrukci, která je založena v podstatě na jednom prvku, ale nabízejí velké množství možností, které lze využít prakticky v každém domě nebo bytě. Navíc se snadno instalují a lze je kdykoli odstranit. V mnoha situacích se proto osvědčí mnohem lépe než klasické knihovny nebo nástěnné skříňky.

Nástěnné police jsou jednoduchým a praktickým řešením, které je ideální zejména pro malé místnosti. Jejich lehká a kompaktní konstrukce opticky nezatěžuje interiér a udržuje volný prostor na podlaze. Dřevěné police lze namontovat jak na volnou stěnu v místnosti, tak zavěsit nad stávající nábytek – např. nad komodu, pohovku, psací stůl nebo televizor. Když poskládáme několik polic dohromady, můžeme z nich vytvořit jedinečné nástěnné kompozice a dát tak svému domovu osobnější, individuální design.

 

K čemu mohou sloužit dřevěné nástěnné police?

Nástěnné police jsou velmi praktickým a funkčním řešením, které se uplatní téměř v každém interiéru. Jsou ideální pro umístění do dětského nebo dospívajícího pokoje, abyste na ně mohli uložit hračky, knihy a studijní pomůcky. Jejich výhody ocení zejména majitelé malých místností, kam se další knihovna nebo jiný úložný nábytek nevejde.

Dřevěné police jsou také fantastickým doplňkem obývacího pokoje. Můžeme je namontovat nad pohovku nebo do rohu, abychom na ně mohli uložit rámečky s fotografiemi blízkých, rostliny v květináčích a také dekorace. Ke stejnému účelu můžeme zavěsit nástěnné police také nad komodu, televizi nebo je jednoduše použít k úpravě volné stěny v obývacím pokoji, pro kterou nemáme jiné nápady.

Nástěnné police lze s úspěchem využít i v kuchyni – jsou ideální pro ukládání dekorativních šálků a hrníčků, kořenek, kuchařek a knih s recepty, po kterých saháme každý den. Jejich přítomnost uvolní místo na kuchyňské lince a bude neocenitelná, zejména v malé kuchyni nebo přístavbě, kde o úložný prostor není nikdy nouze. Majitelé větších domů využijí jejich potenciál také v domácí spíži, kde se dřevěné police skvěle hodí k uskladnění nejrůznějších potravin.

 

Pokud vás zajímá interiérový design, kvalitní nábytek a způsoby, jak zařídit dům či byt, podívejte se také na blog drevenakrajina.cz. Najdete tam spoustu rad ohledně zařizování místností ve vaší domácnosti a nabídku nábytku na míru každé z nich. Drevenakrajina.cz nabízí: nábytek do obývacího pokoje, nábytek do jídelny, nábytek do ložnice a mnoho dalšího

Externí spolupráce
Externí spolupráce

Spolupracujeme také s externisty, kteří jsou specialisty ve svém oboru, a někdy nám přispějí článkem do magazínu. :) Jejich články mají přidanou hodnotu v tom, že autoři k dané problematice mají blízko, ví o ní nejvíce a snaží se své vědomosti maximálně předat dál.

Radimradi.cz
Logo