Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenek Pampers Sleep & Play | Radimradi.cz

Nejlevnější pleny Pampers od společnosti Procter&Gamble (P&G) s názvem Pampers Sleep & Play poznáte podle oranžového obalu. Podívejte se na podrobnou uživatelskou recenzi, která vám ukáže jejich klady a zápory.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech Cena / kus v Kč (2017)
Pampers Sleep&Play 3 Midi (5 – 9 kg) 3,4 – 5,7 Kč
Pampers Sleep&Play 4 Maxi (8 – 14 kg) 4,2 – 7,4 Kč
Pampers Sleep&Play 5 Junior (11 – 25 kg) 5,2 – 8,3 Kč

 

Maximální předepsaná velikost na obale příliš neodpovídá hmotnosti dítěte, jednorázové plenky jsou menší než Pampers Active Baby-Dry. Například dítěti o hmotnosti 7,8 kilogramů by měly být pleny o velikosti č. 3, ale lépe mu budou sedět plenky velikosti č. 4. Na každé dítě to chce vyzkoušet.

Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí Pampers Sleep&Play.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Zevnitř je materiál příjemný, zvenku laciný, nezaujme. Vypadají spíše jako obyčejné neznačkové pleny. Plenka je celá potištěná zelenkavým tenkým obrázkem (my jsme testovali s opičkami).

Lepicí pásky: Námi testované plenky měly elastické pásky, ale moc nepružily. Přesto se na suché zipy uchytily dobře a daly se opětovně odlepit a přilepit.

Vlastnosti

Parfemace: Plenky jsou parfemované a nesmrdí chemicky. Parfemizace je u tohoto druhu hodně zřetelná.

Savé jádro: Savé jádro je slabě zelené a má odlišný charakter než u plenek Pampers Active Baby-Dry nebo Pampers New Baby Dry.

Absorpce: Absorbují moč na první a druhé vyčůrání dobře.

Jak dlouho vydrží?: Příliš dlouho nevydrží. Rozhodně to nejsou plenky na noc a ani na celé odpoledne. Hodí se například na situace, kdy již předem víte, že dítě bude mít plenu dvě hodiny, a poté se půjde například koupat, nebo na nočník.

Opruzeniny: Opruzeniny způsobí výjimečně, záleží na citlivé pokožce dítěte. 

 

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v jakémkoli supermarketu, hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích. Jsou dostupné on-line. Patří mezi nejlevnější Pampers pleny, ale pokud si počkáte na pořádnou akci, zakoupíte levněji Pampers Active Baby-Dry, které jsou o poznání lepší.

Testy

Český časopis dTest zveřejnil v dubnu 2015 v nezávislých testech nezávadnost jednorázových plenek. Z celkových 14 testovaných produktů se umístily plenky Pampers Sleep&Play na šestém místě s výsledkem 64 %.

Vyzkoušeno za vás

Po registraci do Pampers klubu na webu www.pampers.cz můžete zažádat o zaslání vzorku zdarma aktuálně nabízených plenek. Vzorky se obměňují a můžete vyzkoušet různé druhy z nabídky. Plenky vám přijdou přibližně do měsíce od zadání požadavku.

Poměr cena a kvalita

Tyto Pampersky nejsou nejpovedenější. Patří sice mezi nejlevnější a dítěti poskytují pocit sucha, ale ne tak dlouho, jak by člověk očekával. Velkou nehodu nemusí podchytit. Plenky Pampers Sleep&Play koupíte v lékárně Benu.cz nebo výhodně na Feedo.cz, když je na plenky zrovna akce.

Shrnutí

Klady (+)   

  • Cena

Zápory (-)

  • Jsou parfemované
  • Velikostně mírně menší
  • Občas protečou

 

Celkové hodnocení
  • 72%
    Hodnocení - 72%
72%

Jednorázové pleny Pampers poskytují dítěti slušný komfort, ale nedosahují kvality produktu Active Baby-Dry. Výhodou je cenová dostupnost.

Zdroj foto: www.kasa.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo