Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plen Pampers Premium Care | Radimradi.cz

Pampers Premium Care – stará dobrá plena

Plenky Pampers Premium Care 1 od společnosti Procter&Gamble (P&G) patří dle prezentace výrobce k nejlepším plenám na trhu. Je tomu skutečně tak? Podívejte se na hodnocení, které shrnuje klady a zápory jednorázových plen a zaměřuje se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech Cena / kus v Kč (2017)
Pampers Premium Care 0 Micro do 2,5 kg 5,3 – 4,3
Pampers Premium Care 1 Newborn (2 – 5 kg) 3,75 – 4,7
Pampers Premium Care 2 Mini (3 – 6 kg) 4 – 5,2
Pampers Premium Care 3 Midi (5 – 9 kg) 4,8 –7,15
Pampers Premium Care 4 Maxi (8 – 14 kg) 6,4 – 8,25
Pampers Premium Care 5 Junior (11 – 25 kg) 6,8 – 8,3

 

Maximální předepsaná velikost na obale odpovídá hmotnosti dítěte. Jsou větší než Active Baby Dry, a proto dítěti mohou být větší. Uveďme příklad. Miminku o hmotnosti 3 kilogramy budou lépe sedět plenky č. 1 Newborn než č. 2 Mini. Velkou předností těchto plenek je právě jejich velikost. Vždy dítěti perfektně sedí v uvedené hmotností kategorii. Pokud vyberete špatnou velikost, plena bude protékat.

Ceny jsme přebírali z internetových obchodů. Online v akci koupíte plenky výhodně, ale vůbec nelepší cenu Pampers Premium Care najdete v Kauflandu.

Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí Pampers Premium Care.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Venkovní materiál je hebký, připomíná jemnou textilii, a zároveň neprosákne. Celkové provedení pleny působí kvalitním dojmem. Na přední straně je žlutý proužek (indikátor vlhkosti), který zezelená, když se dítě počůrá. Velikosti 0 až 2 mají výřez na pupík. Gumičky jsou pružné a neškrtí. Plena je bílá a na místě zalepení má suchý zip s obrázky. Barevnější jsou plenky ve větších velikostech. Je hodně tenká, prodyšná a přizpůsobí se tělíčku dítěte. Boky jsou pružné a dítě netlačí.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip drží dobře a perfektně se přichycují. Odepnete je a zapnete znovu.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované, ale chemicky zapáchají a po nasáknutí je zápach ještě výraznější. V porovnání s plenkami Pampers New Baby-Dry nebo Pampers Active Baby-Dry je chemický zápach nejznatelnější právě u plenek prémiové kvality.

Savé jádro: Uvnitř je kvalitní savé jádro (modrá barva), které absorbuje tekutinu dobře.

Absorpce: Dobře sají, neprosakují. Tekutou stolici absorbují výborně pleny velikosti 0 a 1. Plenky mají absorpční kanálky, které rychle vsáknou moč. Jsou vyšší na zádech a stolice neproteče.

Jak dlouho vydrží?: U batolete vydrží celou noc, dítě se nebudí. U kojence plena celou noc nevydrží.

Opruzeniny: I přes prémiovou kvalitu, pleny mohou u některých novorozenců způsobit opruzeniny, protože působí hodně chemicky. Záleží na tom, jak má dítě citlivou pokožku.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v jakémkoli supermarketu, hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích. Jsou dostupné i v online obchodě. Patří k dražším. Zakoupíte různě velká balení. Čím menší balení je, tím je cena za jeden kus vyšší, avšak neplatí, že u největších balení se za jeden kus dostanete na nejnižší cenu. Záleží vždy na akčních nabídkách obchodů.

Vyzkoušeno za vás

Po registraci do Pampers klubu na webu www.pampers.cz můžete zažádat o zaslání vzorku zdarma aktuálně nabízených plenek. Vzorky se obměňují a můžete vyzkoušet různé druhy z nabídky. Plenky vám přijdou přibližně do měsíce od zadání požadavku.

Poměr cena a kvalita

Při nákupu v akci stojí za to. Velkým mínusem je chemický zápach. Jinak vydrží poměrně dlouho, absorbují moč i tekutou stolici a jsou perfektním pomocníkem například na cestách, nebo v noci. Pampers Premium Care koupíte výhodně na Heureka.cz, kde mají měsíční balení, stejně jako na Mall.cz. Zajímavé akce najdete také na Feedo.cz.

Shrnutí

Klady (+) 

  • Neprosakují
  • Příjemný materiál
  • Neparfemované
  • Perfektně sedí
  • Nezpůsobují opruzeniny

Zápory (-)

  • Dražší
  • Chemický zápach

 

TIP Radima ? kupuj zde↓
Pampers Premium Care 1 

 

Zdroj foto: www.kasa.cz

Celkové hodnocení
  • 91%
    Hodnocení - 91%
91%

Krásné příjemné pleny, které zanechají zadeček dítěte v suchu po celou noc. Velkou nevýhodou je chemický zápach.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo