Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze jednorázových plenek Pampers New Baby-Dry | Radimradi.cz

Lidově „zelené plenky“ Pampers od společnosti Procter & Gamble (P&G) jsou jedny z nejoblíbenějších na trhu. Za „zelené pleny“ se označují také Active Baby-Dry, které jsou dostupné od velikosti č. 3. New Baby-Dry se prodávají ve velikostech Newborn a Mini. V uživatelské recenzi vám ukážeme, pozitiva a negativa tohoto produktu.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech Cena / kus v Kč (2017)
Pampers New Baby-Dry 1 Newborn (2 – 5 kg) 4,5
Pampers New Baby-Dry 2 Mini (3 – 6 kg) 3,6 – 6,25

Pleny přibližně odpovídají uvedeným kilogramům. Dítě na horní hranici váhové kategorie se nemusí do jednorázové pleny vejít. Nejsou tak velké jako Pampers Premium Care, ale jsou větší než Pampers Sleep&Play. Například pro miminko o hmotnosti 4,7 kilogramu jsou vhodnější pleny velikosti č. 2, i přesto, že by mu velikosti č. 1 měla být dobře. Hmotnostní kategorie jsou uvedeny orientačně a očekávání splňují. Ceny jsme přebírali z internetových obchodů. Online v akci koupíte plenky výhodně, ale vůbec největší akce na na Pampers New Baby-Dry najdete v Kauflandu.

Mohlo by vás zajímat

Víte, že plenky Bella Baby Háppy získaly v našem hodnocení 92 % a že je můžete koupit v akci s dopravou zdarma až domů? K nákupu nad 599 Kč si můžete vybrat dárek. Nakoupíte-li produkty značky Bella za alespoň 1399 Kč, dostanete dárek v hodnotě 200 Kč. 🙂

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Pleny mají zeleno-oranžové obrázky. Zevnitř má příjemný materiál a zřetelně modré savé jádro. Gumičky jsou kvalitní, neškrtí. Oranžovo-zelené obrázky jsou namalovány po celé plence. Pas pruží, přizpůsobí se tělu dítěte.

Lepicí pásky: Pásky na suchý zip pruží a opětovně se dají rozepnout a zapnout.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované, ale mírně chemicky zapáchají.

Savé jádro: Vyzkoušeli jsme dva druhy plenek New Baby-Dry, s rozdílnou šarží. U staršího typu bylo savé jádro světle modré a pleny pozbývaly indikátor vlhkosti. U novějšího typu je savé jádro tmavě modré a pleny mají indikátor vlhkosti.

Absorpce: Pleny sají dobře moč. Tekutou stolici nepojmou a může se stát, že zády proteče ven. Po počůrání hodně nabobtnají a zůstanou uvnitř suché.

Jak dlouho vydrží?: Nevydrží celou noc. Ideální je plenku do tří hodin vyměnit.

Opruzeniny: Nezpůsobují opruzeniny, ale děti s citlivou pokožkou (atopický ekzém) mohou negativně reagovat na chemikálie, kterými jsou pleny napuštěny.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v jakémkoli supermarketu, hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích. Jsou dostupné on-line. Spadají do střední cenové kategorie. V akci je seženete za slušnou cenu, která se přibližuje plenám neznačkovým, privátních značek obchodních řetězců.

Vyzkoušeno za vás

Po registraci do Pampers klubu na webu www.pampers.cz můžete zažádat o zaslání vzorku zdarma aktuálně nabízených plenek. Vzorky se obměňují a můžete vyzkoušet různé druhy z nabídky. Plenky vám přijdou přibližně do měsíce od zadání požadavku.

Poměr cena a kvalita

Za akční cenu je poměr ceny a kvality pro spotřebitele výborný. Plenky koupíte v akci na Feedo.cz (velké akce bývají několik vybraných týdnů v roce). Na Proděti.cz najdete také zajímavé ceny. 

Shrnutí

Klady (+) 

  • Pěkný design
  • Neprotečou              
  • Perfektně sedí    
  • Nejsou parfemované

Zápory (-) 

  • Nejsou-li v akci, koupíte je poměrně draho. 
  • Pro dítě s maximální možnou hmotností v dané kategorii mohou být malé.
  • Smrdí chemicky

           

Celkové hodnocení
  • 81%
    Hodnocení - 81%
81%

Kvalitní pleny zanechají zadeček dítěte v suchu. Jejich největším negativem je mírný chemický zápach. V akci zakoupíte plenku za výbornou cenu.

Zdroj foto: www.kasa.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo