Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenek Pampers Active Baby (2019) - Radimradi.cz

Tyto parfemované plenky sají dobře. Pojmou velké množství tekutiny, hodí se na den i na noc, i když enormně velké množství tekutiny by jim mohlo dělat problémy. Pleny jsou vyrobeny v Polsku. Pojďme se podívat na to, jak plenka saje a jak je kvalitně provedena.

Velikost, kilogramy a cena  80 %

Předepsaná velikost je mírně menší, než výrobce uvádí na obale. Dítěti v uváděné horní hranici hmotnostní kategorie by mohly být plenky malé. Pleny se řadí do střední cenové kategorie a seženete je ve velikosti 2, 3, 4, 4+, 5, 6 a 7. Testované pleny seděly dobře, neškrtily. Hmotnost dítěte se pohybovala na spodní hranici na obale uvedené hmotnostní kategorie.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (80 %): Materiál zvenku plenky není prémiové kvality, je příjemný, ale neohromí vás. Na plenkách jsou namalované hezké obrázky zvířátek ze přední i ze zadní strany.Savé jádro je měkké a jemné.

Lepicí pásky (90 %): Lepící pásky jsou dostatečně dlouhé, lepí dobře. Lze je opětovně rozepnout a zapnout.

Vlastnosti

Parfemace (0 %): Pleny jsou velmi silně parfemované.

Zápach (0 %):  Zapáchají chemicky po parfemaci.

Savé jádro (80 %): Savé jádro je vyznačeno a je rozvrženo po téměř celé délce plenky, končí přibližně 10 centimetrů pod okrajem ze zadní části plenek (v oblasti zádíček). Plenka má tři absorpční kanálky.

Absorpce (80 %): Plenky sají dobře. Tekutinu vstřebají rychle, neprosáknou. Nepojmou extrémně velké množství tekutiny, ale na druhé straně k tomu ani nejsou určeny.

Jak dlouho vydrží? (80 %): Plenka vydrží déle než tři hodiny.

Vhodné na noc (80 %): Plenka je vhodná na noc pro děti, které extrémně hodně nečůrají. Pro starší děti, které před spaním spořádají láhev mléka, se hodí plenky Huggies nebo plenkové kalhotky Huggies. Pokud vám nevadí si připlatit, krásně sají pleny Muumi Baby.

Opruzeniny (80 %): Pleny nejsou určeny pro děti s velmi citlivou pokožkou a ani s atopickým ekzémem. Při testování opruzeniny nezpůsobily. Přílišná parfemace může s pokožkou reagovat nepřiměřeně a může způsobit opruzeniny.

Pampers Active Baby: Savé jádro

Pampers Active Baby: Savé jádro

Dostupnost  100 %

Pleny jsou velmi dobře dostupné. Koupíte je v hypermarketech, supermarketech, drogeriích a také online. Patří do střední cenové kategorie. Měsíční balení plenek koupíte okolo 900 Kč až 1100 Kč.

Poměr cena a kvalita  70 %

Plenky sají velmi dobře, přesto by mohlo být savé jádro o trošku delší. Absorpční kanálky savost nezlepšily, ale ani nezhoršily. Negativem je velmi silná parfemace, která až smrdí a plena působí velmi chemicky. Plenky jsou mírně menší, než výrobce uvádí na bale. Lepící pásky drží dobře. Celkově plenka vypadá velmi pěkně, až na chemický zápach (parfemaci).

Partnerem testu je Feedo.cz. Podívejte se na jejich nabídku plenek.

6.3 Total Score
Pampers Active Baby

Plenky Pampers Active Baby sají dobře. Jsou velmi silně parfemované a parfemace může podráždit jemnou dětskou pokožku. Pleny mají savé kanálky, které po nasáknutí neztvrdnou.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
9
Parfemace
0
Chemický zápach
0
Savé jádro
8
Absorpce
10
Jak dlouho vydrží?
8
Vhodné na noc
8
Opruzeniny
8
Dostupnost
10
Poměr ceny a kvality
7
PROS
  • Dobře sají.
  • Jsou perfektně dostupné.
CONS
  • Parfemované.
  • Dražší.
  • Zapáchají po umělé vůni.
  • Mírně menší než výrovce uvádí na obale.

Zdroj foto: Radimradi.cz, Feedo.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo