Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Masozeleninové příkrmy Holle od 4. ukončeného měsíce - Radimradi.cz

Masozeleninové příkrmy Holle od 4. ukončeného měsíce

Hodnotili jsme tři výrobky z kategorie masozeleninových příkrmů od 4. do 8. ukončeného měsíce značky Holle, které jsou v České republice dostupné zřídka. Podrobné srovnání ukazuje tabulka Masozeleninové příkrmy Holle od 4. ukončeného měsíce.

Hodnocení příkrmů

Příkrmy jsou vyrobeny v Evropské unii a výrobce deklaruje, že jsou z BIO surovin. Bližší pohled na složení ukazuje, že skleničky jsou ve svém složení různé. Jedna obsahuje vysoký podíl masa a zeleniny a není zahuštěna, jedna je zahuštěna rýžovou moukou a konečně poslední sklenička obsahuje škroby a nižší podíl masa a zeleniny.

Mrkev, brambor a hovězí maso
Složení: zelenina 58% (mrkev 32%, brambor 26%), voda, hovězí maso 8%
Cena: 44 Kč / 190 g

Boloňské špagety
Složení: zelenina 48% (rajčata 30%, mrkev 16%, pórek 2%), voda, hovězí maso (8%), uvařené pšeničné špagety (7%), pšeničná rýžová moučka
Cena: 44 Kč / 220 g

Dýně s kuřecím masem
Složení: voda, dýně 30 %, rýžová moučka, kuřecí maso – 8 %, rýžový škrob
Cena: 44 Kč / 190 g

Podívejte se podrobněji, jak hodnotíme masozeleninové příkrmy.

Poměr ceny a kvality

Za 100 gramů zaplatíte od 20 Kč do 23 Kč (2018). Příkrmy můžete zakoupit výhodněji v multipacku, ale přesto seženete skleničky s výrazně lepším poměrem ceny a kvality. Mezi ně patří například masozeleninové příkrmy Babybio nebo příkrmy značky dmBio.

Základní přehled srovnávaných masozeleninových příkrmů Holle

NázevOd uk. měsíceCena (Kč)Balení (g)Cena za 100 gObsahuje lepekPodíl zeleniny v procentechPodíl masa v procentechPodíl těstovin/rýžeObsahuje zahušťovadla
Mrkev, brambor a hovězí maso44419023ne588--
Boloňské špagety84422020ano4887pšeničná rýžová moučka
Dýně s kuřecím masem44419023ne308-Rýžová moučka, rýžový škrob
3 Total Score
Masozeleninové příkrmy Holle

Masozeleninové příkrmy Holle se v České republice příliš neprodávají. Dostupné jsou pouze tři druhy pokrmů, přičemž dva z nich jsou zahuštěny moukou, případně škrobem, a jeden obsahuje velmi málo zeleniny.

Obsah zeleniny a masa
3.0
Poměr ceny a kvality
3.0
PROS
  • BIO
CONS
  • Dostupné pouze online
  • V ČR malý výběr

Zdroj foto: www.zoopy.cz; vlastní koláž

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo