Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Radimradi.cz | Recenze dětského zboží | Kontakt

KONTAKT

Úvodem o projektu

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Kdo jsme?

 

Jsme Vladimír a Tereza a testujeme dětské zboží. S některým jsme spokojeni více, s jiným méně, a o své zkušenosti se podělíme s vámi, čtenáři. Texty se snažíme psát jasně, věcně a jednoduše. Je to proto, aby si je mohl přečíst každý. Na webu najdete podrobné recenze, stručné shrnutí, krátké či detailní srovnání produktů. Při nákupu mě nejvíce zajímá dostupnost výrobku a poměr cena versus kvalita. Je jasné, že ne každá rodina může pořídit dětem značkové a drahé produkty. A na to také myslíme. Najdete zde upřímnou chválu i kritiku na produkty privátních značek supermarketů, hypermarketů a drogerií, na drahé i levné kočárky, pleny, kosmetiku, výživu. Zkrátka na to, co děti denně potřebují. Tyto recenze nejsou dogma, ale zkušenost, která se počítá. Můj kolega Vladimír se stará o komunikaci po e-mailu, na kterou mi zbývá málo času.

Co vás může zajímat?

Web postupně naplňujeme recenzemi na kojenecká mléka, příkrmy, plenky, kočárky a další dětské zboží. Produkty nejen recenzujeme, ale také srovnáváme. Když něco stojí za to, poznáte to. Výrobek má vynikající hodnocení a je označen stužkou “Výběr redakce” “Cena/kvalita” “Top kvalita“.

Přejeme vám příjemné počtení.

 

Kontakt | spoluprace@radimradi.cz

Nerecenzujeme zboží za produkty a ani za úplatu. Recenze na přání neděláme. Děkujeme za pochopení.

Radimradi.cz
Logo