Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Jak vybrat úzký kočárek: 10 nejužších sportovních kočárků a trojkombinací ♥ - Radimradi.cz

Jak vybrat úzký kočárek: 10 nejužších sportovních kočárků a trojkombinací

Máte úzké domovní dveře nebo vybíráte kočárek do výtahu? Možná, že při nákupu budete mít omezené možnosti v rozhodování mezi jednotlivými modely. Úzkých kočárků není mnoho. Pojďme se na to podívat na to.

Rozměry a velikost

Řada kočárků je koncipována tak, aby se vešla do standardních dveří. Jenže, co když mají dveře nestandardní rozměry? Co když jsou příliš úzké? Vyberte si z modelů Britax, Peg Pérego, Inglesia, Camarelo. Při výběru sledujte vždy rozměry v rozloženém stavu a raději kočárek v prodejně s dětským zbožím přeměřte. Může se stát, že se teoreticky dle předepsaných rozměrů do dveří vejde, ale praxe nemusí vždy odpovídat rozměrům na papíře.

I s omezeným prostorem si vyberete

Podívali jsme se podrobněji na kočárky, které budete moci využívat od narození až do tří let věku dítěte. U každého modelu můžete dokoupit (případně jej prodejce nabízí v setu) autosedačku. V kategorii trojkombinace s otočnou sedačkou uvádíme sportovní kočárek, na který připevníte korbičku a autosedačku typu vajíčko. Uvedená cena platí pro celou trojkombinaci (rok 2018). V kategorii dvojkombinace bez otočné sedačky uvádíme sportovní kočárek bez možnosti otočení sedačky (kojencům nemusí vyhovovat) s možností připevnění autosedačky a korbičky. Cena platí pro rok 2018 a zahrnuje sportovní verzi a korbičku (ne autosedačku).

Trojkombinace s otočnou sedačkou

PEG PÉREGO Book 51 S Jet Pop Up Sportivo Set Modular XL
Rozměry: 83 cm délka x 51 cm šířka x 106 cm výška
Cena: 18 800 Kč
Recenze

INGLESINA Systém Zippy PRO
Rozměry: 88 cm délka x 51,5 cm šířka x 106 cm výška
Cena: 19 000 Kč

X-LANDER X-Pulse

CAMARELO Avenger
Rozměry: 72 cm délka x 52 cm šířka x 111 cm výška
Cena: 14 500 Kč

X-LANDER X-Pulse
Rozměry: 92 cm délka x 55 cm šířka x 107 cm výška
Cena: 12 000 Kč až 16 700 Kč

X-LANDER X-Pulse

X-LANDER X-Pulse

BABYSTYLE Oyster 2 Mirror Colour pack
Rozměry: 80 – 94 cm délka x 55 cm šířka x 93 – 106 cm výška
Cena: 18 000 Kč

BRITAX Smile 2
Rozměry: 100 cm délka x 57 cm šířka x 105 cm výška
Cena: 21 000 Kč
Recenze

britax smile 2

Britax Smile 2

CAM Fluido City Nero Smart
Rozměry: 90 cm délka x 57 cm šířka x 117 cm výška
Cena: 16 000 Kč

Dvojkombinace bez otočné sedačky

VALCO Snap
Rozměry: 97,5 cm délka x 52,5 cm šířka x 103 cm výška
Cena: 7 500 Kč
Recenze

valco snap 4 tailor made

Valco Snap 4 Tailor Made

B-Motion 4 Plus
Rozměry: 105 cm délka x 55,5 cm šířka x 107 cm výška
Cena: 10 500 Kč
Recenze

TFK Joggster Adventure
Rozměry: 120 cm délka x 57 cm šířka x 98 cm výška
Cena: 20 500 Kč

Kde nakupovat

Kočárek si můžete prohlédnout v kamenné prodejně, přeměřit jej, ihned koupit nebo vyčkávat na různé akce v e-shopech. Nákup v kamenné prodejně má tu výhodu, že při vyzkoušení a přeměření kočárku získáte vámi vybraný model ihned, nemusíte čekat až vám kočárek z e-shopu odešlou. Nákup v e-shopu je výhodný díky nižší ceně a také dopravě zdarma až k vám domů. Recenze kočárků přehledně zde.

Zdroj foto: www.mall.cz; vlastní úprava

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo