HIPP: Víte, co jedí vaše děti? Velké srovnání českých a německých příkrmů pro kojence

Připravili jsme pro vás srovnání českých a německých příkrmů pro děti od německé společnosti HIPP. Naše srovnání nereflektuje správnost údajů dle zákona o potravinách, ani příslušné vyhlášky nebo nařízení Evropské unie. V německé a české legislativě jsou mírné odlišnosti, co se látek vstupujících do výroby týče. Česká legislativa je v tomto ohledu přísnější, proto upozorníme na možné odlišnosti právě z tohoto důvodu.

Dalším bodem, který bereme v potaz, je možná rozdílnost produktů. Produkty v Česku a v Německu mohou být podobné, ale nikoli stejné, i když by se tak dle etikety mohlo zdát. I na tuto skutečnost upozorníme.

Podívejte se na podrobné porovnání produktů v následujících kategoriích:

Zeleninové příkrmy

Masozeleninové příkrmy a menu od 4. ukončeného měsíce

Masozeleninové příkrmy a menu od 7. ukončeného měsíce

Ovocné příkrmy od 4. ukončeného měsíce

Zajímá vás, jaké je kojenecké mléko HIPP COMBIOTIK? Podívejte se na podrobné uživatelské hodnocení mléka od narození, od šestého ukončeného měsíce a batolecího mléka.

Víte, jak si mléko stojí ve srovnání s ostatními kojeneckými formulemi?

 

Zdroj foto: www.hipp.cz; vlastní koláž

Zapojte se do diskuze

comments

Tereza Krček

Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz.