Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
HIPP: Víte, co jedí vaše děti? Velké srovnání českých a německých příkrmů pro kojence - Radimradi.cz

HIPP: Víte, co jedí vaše děti? Velké srovnání českých a německých příkrmů pro kojence

Připravili jsme pro vás srovnání českých a německých příkrmů pro děti od německé společnosti HIPP. Naše srovnání nereflektuje správnost údajů dle zákona o potravinách, ani příslušné vyhlášky nebo nařízení Evropské unie. V německé a české legislativě jsou mírné odlišnosti, co se látek vstupujících do výroby týče. Česká legislativa je v tomto ohledu přísnější, proto upozorníme na možné odlišnosti právě z tohoto důvodu.

Dalším bodem, který bereme v potaz, je možná rozdílnost produktů. Produkty v Česku a v Německu mohou být podobné, ale nikoli stejné, i když by se tak dle etikety mohlo zdát. I na tuto skutečnost upozorníme.

Podívejte se na podrobné porovnání produktů v následujících kategoriích:

Zeleninové příkrmy

Masozeleninové příkrmy a menu od 4. ukončeného měsíce

Masozeleninové příkrmy a menu od 7. ukončeného měsíce

Ovocné příkrmy od 4. ukončeného měsíce

Zajímá vás, jaké je kojenecké mléko HIPP COMBIOTIK? Podívejte se na podrobné uživatelské hodnocení mléka od narození, od šestého ukončeného měsíce a batolecího mléka.

Víte, jak si mléko stojí ve srovnání s ostatními kojeneckými formulemi?

 

Zdroj foto: www.hipp.cz; vlastní koláž

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo