HIPP 3 JUNIOR Combiotik, od dvanáctého ukončeného měsíce

Batolecí mléko HIPP 3 JUNIOR Combiotik od dvanáctého ukončeného měsíce od společnosti HIPP obsahuje prebiotika a probiotika. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Podívejte se na uživatelskou recenzi tohoto produktu.

Jak si stojí HIPP 3 JUNIOR Combiotik

Balení

600 gramů: Uvnitř papírové krabice je sáček a odměrka. Sáček má lepítko a lze jej uzavřít. Po několika použitích již nefunguje a nezalepí se vůbec nic. Při nákupu vybraných multipacků dostanete plastovou dózu na sušené mléko (speciální akce v obchodech).

Pozor: Prodává se také výhodné balení 900 gramů (economy pack po 4 kusech).

Dostupnost

Výborná dostupnost. Zakoupíte jej v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

Cena

Mléko v balení 800 g koupíte za 279 Kč (rok 2017), přes online obchod za 249 Kč a výhodné balení multipack po čtyřech za necelých 1000 Kč.

Chuť a vůně

Nesmrdí, ale ani příliš nevoní. Dětem ne vždy chutná. Není příliš sladký a ani mastný.

Bolení bříška

Nezpůsobuje zácpu a ani bolesti břicha. Nenadýmá.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští a nepění. Pro německý trh je jiné složení i prášek vypadá odlišně. Obsahuje probiotika a prebiotika.

 

Batolecí mléko HIPP 3 JUNIOR Combiotik je vhodné pro batolata od dvanáctého ukončeného měsíce. Nepatří mezi nejvyhledávanější batolecí mléko zejména díky vyšší ceně.

Zajímá vás, jak si stojí HIPP 3 JUNIOR Combiotik v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Mléko obsahuje palmový, slunečnicový a řepkový olej. Má nízký obsah prebiotik.

Pro německý trh vyrábí HIPP mírně odlišné mléko, má jiné složení i odlišnou hrubost sušeného prášku. Stejně jako jsou pro český trh mírně rozdílné některé přesnídávky a příkrmy. Víte, v čem se liší?

Český časopis dTest ohodnotil batolecí mléko HIPP 3 JUNIOR Combiotik z hlediska nežádoucích látek jako velmi dobře s 88 %. Mléko se umístilo na druhém místě z celkově 13 hodnocených batolecích mlék od 12 měsíců.

Připravuje se dobře, snadno se rozpouští a nepění. Cena za 100 gramů se pohybuje mezi 42 až 47 Kč, 600 gramové balení zakoupíte kolem 279 Kč, online za 249 Kč. Výhodné obrovské balení, které se skládá ze čtyř krabic o 900 gramech (4 x 900 gramů) zakoupíte za 1 440 Kč, 100 gramů vyjde na 40 Kč.

Seženete jej téměř v každém obchodě s potravinami, v supermarketu i hypermarketu, dostupné je v lékárnách, drogeriích, obchodech s dětskou výživou a v e-shopech.

Uvnitř slabé krabičky je jeden nepromokavý zavakuovaný sáček. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření. Ve speciálních akcích dostanete k multipacku plastovou dózu.

Shrnutí

Klady  (+)

  • Nepění
  • Dobře se rozpouští
  • Není tolik sladké (proto některým dětem nemusí vždy chutnat).
  • Dobré hodnocení v testu kvality

Zápory (-)

  • Vysoká cena
  • Nepraktické balení
  • Nevoní
  • Chuť
  • Po čase nemusí miminku stačit a nezasytí.

 

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

 

Zdroj foto: www.drmax.cz

Zapojte se do diskuze

comments

Tereza Krček

Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz.