Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze mléka HIPP 2 BIO Combiotik | Radimradi.cz

HIPP 2 BIO Combiotik, od šestého ukončeného měsíce

Pokračovací mléko HIPP 2 BIO Combiotik od šestého ukončeného měsíce od společnosti HIPP miminko skvěle zasytí. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Podívejte se na uživatelskou recenzi tohoto produktu.

Jak si stojí HIPP 2 BIO Combiotik

Balení

600 gramů: Uvnitř papírové krabice je sáček a odměrka. Sáček má lepítko a lze jej uzavřít. Po několika použitích již nefunguje a nezalepí se vůbec nic. Při nákupu vybraných multipacků dostanete plastovou dózu na sušené mléko (speciální akce v obchodech).

Dostupnost

Výborná dostupnost. Seženete jej v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

Cena

Mléko v balení 600 g koupíte za 279 Kč (rok 2017), přes online obchod za 249 Kč a výhodné balení multipack po čtyřech za necelých 1000 Kč.

Chuť a vůně

Nesmrdí, ale ani příliš nevoní. Dětem ne vždy chutná. Není příliš sladké.

Bolení bříška

Některé děti po mléku ublinkávají a mají průjem, jiné naopak zácpu. Záleží na jejich bříšku.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští a nepění, může se zdát mastnější. Pro německý trh je jiné složení i prášek vypadá odlišně. Obsahuje probiotika a prebiotika, ale to ne každému dítěti na zažívání pomůže.

Další druhy

HiPP HA 2 Combiotik

Složení

Odtučněné mlékoLaktóza (z mléka), Rostlinné oleje (palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), Produkt mléčné syrovátky, Galaktooligosacharidy z laktózy (z mléka), Uhličitan vápenatý, L-askorban sodný (vitamín C), Chlorid draselný, L-tryptophan, Chlorid vápenatý, Síran železnatý, Stabilizátor kyselina mléčná, Přírodní kultury mléčného kvašení (lactobacillus fermentum hereditum®¹), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), Retinyl acetát (vitamín A), Nikotinamid, Oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, Síran měďnatý, Fytomenadion (vitamín K), Thiamin hydrochlorid (vitamín B₁), Hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B₆), Síran manganatý, Kyselina listová, D-biotin, Jodičnan draselný, Riboflavin (vitamín B₂), Selenan sodný, Cholekalciferol (vitamín D), Kyanokobalamin (vitamín B₁₂)

Pokračovací mléko HIPP 2 BIO Combiotik je vhodné pro kojence od šestého ukončeného měsíce. Nepatří mezi nejvyhledávanější značkové mléko. Děti jej snášejí různě. Některé po něm mají průjem, jiné zácpu, některým nechutná, jiné děti jej milují a nedělá jim žádné zažívací obtíže. Od HIPPu zakoupíte také hypoantigenní mléko HIPP HA 2 Combiotik. Zajímá vás, jak si stojí HIPP 2 BIO Combiotik v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Mléko obsahuje palmový, slunečnicový a řepkový olej. Má nízký obsah prebiotik a vyšší obsah vápníku.

Tento výrobek nebyl prozatím odborně testován. Podívejte se, jak v hodnocení dopadlo batolecí mléko HIPP 3 JUNIOR CombiotikPro německý trh vyrábí HIPP mírně odlišné mléko, má jiné složení i odlišnou hrubost sušeného prášku. Stejně jako jsou pro český trh mírně rozdílné některé přesnídávky a příkrmy. Víte, v čem se liší? V Německu je k dostání navíc varianta HIPP 2 BIO Combiotik bez škrobů. Pokračovací mléko se připravuje snadno, dobře se rozpouští, nepění tolik jako jiná mléka. Cena za 100 gramů se pohybuje mezi 42 až 47 Kč, 600 gramové balení zakoupíte kolem 279 Kč, online za 249 Kč. Levněji pořídíte multipack po čtyřech nebo pěti kusech. Dříve se mléko prodávalo v balení po 800 gramech, což již neplatí, tak se při nákupu nenechte zmást špatnou popiskou. Koupíte jej téměř v každém obchodě s potravinami, v supermarketu i hypermarketu, dostupné je v lékárnách, drogeriích, obchodech s dětskou výživou a v e-shopech. Uvnitř slabé krabičky je jeden nepromokavý zavakuovaný sáček. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření. Ve speciálních akcích dostanete k multipacku plastovou dózu.

Shrnutí

Klady (+)

 • Nepění
 • BIO
 • Dobře se rozpouští
 • Není tolik sladké (proto některým dětem nemusí vždy chutnat).

Zápory (-)

 • Vysoká cena
 • Nepraktické balení
 • Nevoní
 • Chuť

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.drmax.cz

Celkové hodnocení
 • 80%
  Hodnocení - 80%
80%

Kvalitní značkové mléko za vyšší cenu ocení rodiče dětí se zažívacími obtížemi. Pokračovací mléčná formule obsahuje probiotika a prebiotika, která nepomáhají lepšímu zažívání.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo