Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze pracího gelu Frosch Baby | Radimradi.cz
TOP Kvalita

Frosch Baby gel na praní

Prací gel Frosch Baby EKO patří k ekologickým produktům, které jsou šetrné k pokožce. Vyzkoušeli jsme, jak vypere prádlo špinavé od příkrmů, zda je vyprané prádlo měkké a hodnotili jsme vůni. V recenzi najdete také srovnání ceny a kvality, stejně jako složení pracího gelu.

Cena a dostupnost     80 %

Prací gel Frosch Baby EKO je poměrně drahý. Na druhou stranu (jak se ukázalo) má velmi dobré složení. Jako EKO gel se pyšní také dobrou dostupností. Seženete jej v drogerii (například v DM), v online obchodech se spotřebním zbožím a také v obchodech s dětským zbožím, v hypermarketech. V akci moc nebývá, ale to je u EKO věcí poměrně častý jev. V závislosti na tom, kde gel seženete, jedna dávka vyjde na 6 Kč až 12 Kč. Při větší objednávce vychází nejlevněji v Alze.

Složení     90 %

5–15 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, enzymy a parfémy

Aniontové povrchově aktivní látky: Tato látka je bezpečná pro citlivou pokožku.
Neiontové povrchově aktivní látky: Dobře se rozpustí ve vodě a nejsou nebezpečné pro citlivou pokožku.
Enzymy: Likvidují skvrny od jídla a nejvhodnější teplota pro praní do 60 °C. Při překročení této teploty nefungují.

Prací gel je EKO.

Frosch Baby prací gel: Složení a použití.

Vůně     70 %

Gel poměrně pěkně voní a po vyprání voní také prádlo. Pokud k němu přičichnete ucítíte svěžest. Aby bylo prádlo pěkně voňavé a vyprané, musíte dát gelu do pračky poměrně dost (4 uzávěry a více). Vůně není tak intenzivní jako například u Persilu.

Hebkost prádla     80 %

Prádlo po uschnutí je měkké a nepotřebuje přílišnou péči se žehlením. Pro novorozence se doporučuje vyžehlit, ale pokud máte spoustu jiných věcí na práci a prádlo vyžehlit nestihnete, nic se nestane.

Čistota a odstranění skvrn     80 %

Na odstraňování skvrn a na praní zaschlých skvrn od příkrmů vám Frosch poslouží dobře. Nevypere vše na výbornou, ale zaschlé skvrny vyčistí, s banánem si neporadí. Ale to je spíše úkol pro žlučové mýdlo (nebo ještě hůře pro roztok Sava). Vypere zaschlé rajčatové pyré, mrkev odstraní slušně a když není zaschlá, tak ji vypere. Poradí si i se špenátem. Gelu musíte dát do pračky poměrně dost. Zkoušela jsem dva až čtyři uzávěry a se čtyřmi vypere prádlo perfektně.

Jak prací gel vypadá? Z levé strany: Ariel Baby (modrý), Persil Sensitive, Denkmit prací gel Ultra Sensitive na barevné prádlo, Ariel Sensitive, Denkmit prací gel Ultra Sensitive na jemné prádlo a vlnu, Frosch Baby.

Poměr cena a kvalita     100 %

Je-li prací gel v akci, zkuste ho. Pokud budete kupovat pravidelně, vyplatí se odběr ve velkém. Gel je svým složením vhodný pro kojence a děti s citlivou pokožkou. A že voní méně než jeho konkurenti? To je fakt. Na druhou stranu neobsahuje ne příliš vhodné látky, které tu krásnou vůni podtrhnou (zakonzervují). Balení, které stačí na 21 praní, pořídíte za 169 Kč až 250 Kč.

Frosch Baby prací gel: Balení se prodává po 1,5 litru.

Shrnutí

Klady (+)

  • Dobrá dostupnost – koupíte jej online, v drogeriích, hypermarketech.
  • Perfektní složení.
  • Pere slušně na to, že se jedná o EKO produkt.
  • Nesmrdí.

Zápory (-)

  • Vyšší cena
  • Nemá výraznou vůni.

Koupit nejvýhodněji ZDE ?⇐

 

 

Celkové hodnocení
  • 84%
    Hodnocení - 84%
84%

Frosch Baby EKO prací gel je svým složením vhodný pro citlivou dětskou pokožku, neobsahuje škodlivé látky a pere velmi dobře. Jedinou nevýhodou je, že vás neohromí svou vůní.

Zdroj foto: www.bevasarlas.tesco.hu

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo