Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Denkmit prášek na praní Ultra Sensitive - Radimradi.cz

Denkmit prášek na praní Ultra Sensitive

Prací prášek Denkmit Ultra Sensitive z drogerie DM patří mezi ty levnější. Svým složením připomíná prací prášek Batole nebo Lupilu. Vyzkoušeli jsme, jak vypere prádlo špinavé od příkrmů, zda je vyprané prádlo měkké a hodnotili jsme vůni. V recenzi najdete také srovnání ceny a kvality, stejně jako složení pracího prášku.

Cena a dostupnost     50 %

Prací prášek Denkmit koupíte za nízkou cenu. V akci nebývá příliš často a seženete jej pouze v drogerii DM, v kamenných prodejnách a také online v jejich e-shopu. Bez slevy stojí 95 Kč, v Německu ten samý prášek pořídíte za necelá 3 eura. V balení je 18 dávek a jedna dávka stojí 5,3 Kč.

Složení     50 %

5-15 %: aniontové tenzidy, bělící činidla na bázi kyslíku, polykarbonáty; <5 %: neiontové tenzidy, fosfáty, zeolity. Obsahuje optické zjasňovače, enzymy (Protease,/Lipase/Glycosidasen)

denkmit sensitive praci prasek pro deti slozeni

Denkmit Sensitive prací prášek pro děti složení

Prací prášek není BIO ani EKO.

Aniontové povrchově aktivní látky: Tato látka je bezpečná pro citlivou pokožku.
Bělící činidla na bázi kyslíku: Tato látka je bezpečná pro citlivou pokožku.
Polykarbonáty: Špatně biologicky odbouratelné.
Neiontové povrchově aktivní látky: Dobře se rozpustí ve vodě a nejsou nebezpečné pro citlivou pokožku.
Fosfáty: Ztěžují úpravu pitné vody. Mají negativní ekologický dopad.
Zeolity: Mohou na sebe vázat a uvolňovat těžké kovy. Reagují se solemi a s potem se mohou dostat skrze pokožku do těla, kde mohou vyvolat poruchu imunitního systému.
Optické zjasňovače: Tato chemická látka nevypere oblečení lépe, ale umí odrážet světlo a oblečení působí jasněji a čistěji. Látka může způsobit kožní problémy.
Enzymy: Likvidují skvrny od jídla a nejvhodnější teplota pro praní do 60 °C. Při překročení této teploty nefungují.

Vůně     50 %

Prášek nevoní, nezapáchá, neobsahuje barevné krystalky. Po vyprání prádlo nevoní.

Denkmit prací prášek pro děti z DM: Jak prací prášek vypadá?

Denkmit prací prášek pro děti z DM: Jak prací prášek vypadá?

Hebkost prádla     50 %

Prádlo není hebké, ale není extrémně tuhé a nepoddajné. Kojencům je potřeba po vyprání v tomto prášku oblečení pečlivě vyžehlit.

Čistota a odstranění skvrn     60 %

Na odstraňování skvrn a na praní zaschlých skvrn od příkrmů vám prací prášek Denkmit poslouží průměrně. Zaschlé skvrny mírně vyčistí. Často nevypere banán, mrkev. Na plenách zůstávají skvrny od příkrmů, se zaschlým banánem si neporadí na 100 %.

Poměr cena a kvalita     60 %

Prací prášek Denkmit pořídíte za průměrnou cenu, která odpovídá průměrnosti jeho praní. V Německu jej pořídíte za necelých 8  Kč. Složením není nejoptimálnější, ale nepatří k nejhorším. Kladem je, že se prodává v malém balení, můžete jej vyzkoušet a nemusíte kupovat velký pytel prášku, se kterým nebudete spokojeni. Prášek je testován a doporučen Deutscher Allergie- und Asthmabund e. V. (12/2017).

Denkmit prací prášek pro děti z DM

Denkmit prací prášek na dětské oblečení z DM

5 Total Score
Denkmit prášek na praní Ultra Sensitive

Prací prášek Denkmit Ultra Sensitive je dostupný pouze v drogerii DM (v kamenné prodejně a také v jejich e-shopu). Skvrny od příkrmů nevypere nejlépe, nevoní a patří k levnějším. Nejvýhodněji jej koupíte v Německu.

Cena a dostupnost
5.0
Složení    
5.0
Vůně
5.0
Hebkost prádla
5.0
Čistota a odstranění skvrn
6.0
Poměr cena a kvalita 
6.0
PROS
  • Nízká cena
  • Malé balení na vyzkoušení
CONS
  • Pere průměrně, problematické skvrny neodstraní.
  • Prádlo není měkké.
  • Dostupný pouze v drogerii DM a v jejich e-shopu.

Zdroj foto: www.dm.de, Radimradi.cz

Tags:

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo