Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Bebivita 2 pokračovací mléčná kojenecká výživa | Radimradi.cz

Bebivita 2: Pokračovací mléčná kojenecká výživa

Pokračovací mléko Bebivita  2 od šesti měsíců nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Mléko koupíte nejlevněji v Německu, ale i v České republice se prodává za přijatelnou cenu. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Bebivita 2 (pokračovací mléčná kojenecká výživa)

Balení

500 gramů: V papírové krabici je jeden sáček a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte ve vybraných drogeriích. Objednat jej můžete online z internetových obchodů s dětským zbožím, a z e-shopů, které se zabývají dovozem potravin z Německa. Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Cena

V Německu jej pořídíte za 3,95 Eur (103 Kč). V České republice vyjde mléko na 179 Kč.

Chuť a vůně

Poměrně smrdí.

Bolení bříška

Některé děti mají po mléku průjem, jiné jej naopak snášejí velmi dobře. Patří mezi sytější kojenecké formule.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění.

Další druhy

Bebivita 2 Abend-Fläschchen Folgemilch (na spaní)

Složení

Odtučněné mléko, sušená mléčná syrovátka (částečně demineralizovaná), rostlinné oleje (palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), škrob, laktóza, glukózový sirup, emulgátor sójový lecitin, uhličitan vápenatý, chlorid draselný,vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, citronan sodný, draselné soli kyseliny citrónové, vitamín C, uhličitan hořečnatý, fenylalanin, mléčnan železnatý, tryptofan, taurin, oxid zinečnatý, niacin, kyselina pantothenová, vitamín E, síran měďnatý, síran zinečnatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, vitamín B2, kyselina listová, jodičnan draselný, síran manganatý, vitamín K, seleničitan sodný, biotin, vitamín D, vitamín B12

Pokračovací mléko Bebivita 2 je vhodné pro kojence od šesti měsíců do jednoho roku. Nepatří mezi nejvyhledávanější. Většina dětí jej snáší výborně, je sladké a zasytí často lépe než jiné kojenecké formule. Tento výrobek nebyl prozatím odborně testován. Mléko není voňavé, ale připravuje se dobře, snadno se rozpouští, hodně pění. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 36 Kč. Za výrazně nižší cenu jej pořídíte v Německu, případně v e-shopech, které dovážejí zboží přímo z Německa. Zakoupíte jej pouze v drogerii, online v obchodě s dětským zbožím a v lékárnách. Nejvýhodněji jej seženete skrze e-shopy, které dovážejí drogerii a potraviny z Německa. Uvnitř slabé krabičky je jeden nepromokavý zavakuovaný sáček. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření. V podobné cenové kategorii zakoupíte například mléko Hami (v multipacku).

Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Shrnutí

Klady   (+)

  • Cena, kupujete-li jej v Německu, případně online dovezené z Německa.
  • Dobře se rozpouští.
  • Netvoří se hrudky.
  • Zasytí.

Zápory (-)

  • Pění.
  • Nepraktické balení

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.dm.de

  • 69%
    Hodnocení - 69%
69%

Bebivita 2 pokračovací mléčnou kojeneckou výživu pořídíte za nízkou cenu. Složení mléka je obyčejné, ničím se nevymyká. Zcela chybí probiotika, prebiotika GOS/FOS.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo