Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Bebivita 1 Kindermilch batolecí mléčná výživa | Radimradi.cz

Bebivita 1 Kindermilch: Batolecí mléčná výživa

Batolecí mléko Bebivita 1 Kindermilch od dvanácti  měsíců nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Mléko koupíte nejlevněji v Německu, ale i v České republice se prodává za přijatelnou cenu. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Bebivita 1 Kindermilch (batolecí mléčná výživa)

Balení

500 gramů: V papírové krabici je jeden sáček a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte ve vybraných drogeriích. Objednat jej můžete online z internetových obchodů s dětským zbožím, a z e-shopů, které se zabývají dovozem potravin z Německa. Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Cena

V Německu jej pořídíte za 3,95 Eur (103 Kč). V České republice vyjde mléko na 179 Kč.

Chuť a vůně

Poměrně smrdí.

Bolení bříška

Některé děti mají po mléku průjem, jiné jej naopak snášejí velmi dobře. Patří mezi sytější kojenecké formule.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění.

Složení

Odtučněné mléko, laktóza, rostlinné oleje (řepkový olej, kokosový olej, kukuřičný olej, slunečnicový olej), maltodextrin, minerály (uhličitan vápenatý, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran hořečnatý, citronan sodný, draselné soli kyseliny citrónové, mléčnan železnatý, seleničitan sodný, síran zinečnatý, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, síran měďnatý, chlorid draselný, jodičnan draselný, síran manganatý), vanilkové aroma, vitamíny (vitamín C, vitamín A, niacin, vitamín D, vitamín E, kyselina pantothenová, biotin, vitamín K, vitamín B1, vitamín B6, vitamín B12, vitamín B2, kyselina listová), emulgátor sójový lecitin, L-tryptofan

Batolecí mléko Bebivita 1 Kindermilch je vhodné pro batolata od jednoho roku. Většina dětí snáší mléko dobře, chutná jim, je sladké a zasytí. Český časopis dTest ohodnotil batolecí mléko z hlediska nežádoucích látek jako „dostatečně“ s výsledkem 39 %. Mléko se umístilo na 12. místě z celkově 13 hodnocených batolecích mlék od 12 měsíců. Není voňavé, ale připravuje se dobře, snadno se rozpouští, hodně pění. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 36 Kč. Za výrazně nižší cenu jej pořídíte v Německu, případně v e-shopech, které dovážejí zboží přímo z Německa. Zakoupíte jej v drogerii, online v obchodě s dětským zbožím a v lékárnách. Uvnitř slabé krabičky je jeden nepromokavý zavakuovaný sáček. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření. Sháníte levnější mléko jiné značky? Levné batolecí mléko nabízí také privátní značka drogerie DM – Babylove Kindermilch.

Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Shrnutí

Klady  (+)

  • Cena, kupujete-li jej v Německu, případně online dovezené z Německa.
  • Dobře se rozpouští.
  • Netvoří se hrudky.
  • Zasytí.

Zápory (-)

  • Pění.
  • Nepraktické balení

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.dm.de

Celkové hodnocení
  • 68%
    Hodnocení - 68%
68%

Pouze několik úvodních vět

Bebivita 1 Kindermilch batolecí mléko pořídíte v akci nebo z Německa za perfektní cenu. Složení mléka je obyčejné, nevymyká se průměru. Zcela chybí probiotika, prebiotika GOS/FOS.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo