Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze mléka Babydream Kindermilch | Radimradi.cz

Babydream Kindermilch, od dvanáctého ukončeného měsíce

Pokračovací batolecí mléko Babydream Kindermilch od společnosti Rossmann nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Privátní značka německé drogerie jej prodává za přijatelnou cenu a rodiče, kteří nemohou dětem kupovat značkové mléko z reklamy, tuto počáteční výživu ocení. Víte, jaké jsou její klady a zápory? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Babydream Kindermilch

Balení

500 gramů: V papírové krabici jsou uvnitř dva sáčky po 250 gramech a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte pouze v drogerii Rossmann. Objednat jej můžete online z internetových obchodů, které se zabývají dovozem potravin z Německa. Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Cena

V Německu jej pořídíte za 3,35 Eur (88 Kč). V České republice vyjde mléko na 129 Kč.

Chuť a vůně

Hezky voní a dětem chutná.

Bolení bříška

Děti jej snáší dobře.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští a příliš nepění, pokud jej připravujete podle návodu.

 

Batolecí mléko Babydream Kindermilch je vhodné pro děti od dvanácti měsíců. Nepatří mezi nejvyhledávanější mléko, ale rodiče jej kupují díky příznivé ceně. Zajímá vás, jak si stojí Babydream Kindermilch v porovnání s dalšími kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Mléko obsahuje palmový, slunečnicový a řepkový olej. Mléko, které zakoupíte v drogerii, je dovezené z Německa (stejný produkt). Naproti tomu Babydream 1 a Babydream 2 jsou vyrobené speciálně pro český a polský trh. Český časopis dTest ohodnotil batolecí mléko z hlediska nežádoucích látek jako dobře se 79 %. Mléko se umístilo na čtvrtém místě z celkově 13 hodnocených batolecích mlék od 12 měsíců. Připravuje se snadno, pokud nedodržíte návod přípravy, bude se hůře rozpouštět. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 26 Kč. Zakoupíte jej pouze v drogerii Rossmann, případně skrze e-shopy, které dovážejí drogerii a potraviny z Německa. Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření.

Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Shrnutí

Klady (+)

  • Cena
  • Dobře se rozpustí. Při nedodržení postupu přípravy se tvoří hrudky, mléko je husté a špatně proteče savkou.
  • Dobré hodnocení v testu na přítomnost škodlivých látek

Zápory (-)

  • Velké jedlíky nemusí zasytit.
  • Nepraktické balení
  • Dostupné pouze v drogerii Rossmann.
  • Neobsahuje probiotika.

 

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

 

Zdroj foto: www.rossmann.de

 

Celkové hodnocení
  • 48%
    Hodnocení - 48%
48%

Pokračovací kojenecké mléko vás potěší nízkou cenou.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo