Recenze jednorázových dětských plenek Albert Quality | Radimradi.cz

Úspěšné pleny Albert Quality Šmoulové vystřídal nový design se sovičkami. Jaké jsou sovičkové plenky? Testovali jsme je za vás. Pojďte se podívat na výsledek. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality. Možná ale hledáte nejnovější řadu 2018, mrkněte sem ⇐

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                                            Cena / kus v Kč (2017)
Albert plenky 3 midi (4 – 9 kg), 62 ks3 – 4,4 Kč
Albert plenky 4 maxi (7 – 14 kg), 54 ks3,5 – 5,1 Kč
Albert plenky 4+ maxi plus (9 – 18 kg), 50 ks3,8 – 5,5 Kč

Maximální předepsaná velikost na obale přibližně odpovídá hmotnosti dítěte. Plenky jsou nepatrně menší, co se maximální hmotnosti dítěte týče. Ceny jsme přebírali z obchodů Albert. Cena za jedno balení je 275 Kč, v akci seženete za 190 Kč.

Jednorázové dětské plenky Albert Quality

Jednorázové dětské plenky Albert Quality

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Svrchní materiál je bílý, působí obyčejně, ale na omak je příjemný. Po celé ploše jsou rozesety malé sovičky. Pro každou velikost jsou zbarveny jinak. Plenky jsou uvnitř balení všechny stejné. Gumičky jsou pružné, pevné, ale dítě do nožiček netlačí.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip se přizpůsobí tělíčku dítěte, ale pro děti s větším bříškem mohou být kratší. Proto nekupujte pleny do zásoby a vyzkoušejte, zda daná velikost dítěti opravdu sedí.

Mohlo by vás zajímat

Víte, že plenky Bella Baby Háppy získaly v našem hodnocení 92 % a že je můžete koupit v akci s dopravou zdarma až domů? K nákupu nad 599 Kč si můžete vybrat dárek. Nakoupíte-li produkty značky Bella za alespoň 1399 Kč, dostanete dárek v hodnotě 200 Kč. 🙂

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované. Je cítit mírný nádech chemie, pokud si přivoníte k plence, ale i značkové pleny jsou cítit více než tato.

Savé jádro: Plenka nemá zvýrazněné savé jádro, uvnitř je celá bílá.

Absorpce: Dobře sají, neprosakují. Pokud dítěti sedí, zachytí i větší nehodu.

Jak dlouho vydrží?: U batolete vydrží celou noc, dítě se nebudí. U kojence plena celou noc nevydrží.

Opruzeniny: Záleží na tom, jak má dítě citlivou pokožku. Mohou způsobit opruzeniny, ale většinou je děti snášejí dobře.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte pouze v supermarketu a hypermarketu Albert. Patří k levnějším. Za velmi příznivou cenu je pořídíte v akci.

Testy

Český časopis dTest zveřejnil v dubnu 2015 v nezávislých testech nezávadnost jednorázových plenek. Z celkových 14 testovaných produktů se umístily plenky z Albertu s designem Šmouly na třetím místě s výsledkem 71 %.

Poměr cena a kvalita

Poměr ceny a kvality je mimořádně dobrý. Plenky nejsou prémiové a jistě se na nich dají najít chyby, nicméně za příznivou cenu poskytnou dítěti slušný komfort, neprotečou a zachovají pocit sucha.

Jaká je osobní zkušenost s plenkami? Podívejte se na recenzi.

Shrnutí

Klady (+)       

  • Cena
  • Savost
  • Nejsou parfemované

Zápory (-)

  • Téměř neznatelný chemický zápach
  • Pásky jsou krátké a plenky menší, než výrobce deklaruje.

TIP Radima výhodná koupě podobných penek! 🏆 ↓
                        Bella Happy Maxi 

Plenky Albert v roce 2019

Plenky Albert se v roce 2018 rapidně změnily a staly se z nich plenky s kanálky a detekčním proužkem moči. I na inovace myslíme a nové plenky jsme otestovali za vás. Jak si vedly? Podívejte se do recenze Pleny Albert se sovičkami s detekčním proužkem moči (2018).

Zdroj foto: www.albert.cz

Celkové hodnocení
  • 70%
    Hodnocení - 70%
70%

Pleny postrádají savé jádro, ale nezapáchají, sají poměrně dobře, a pokud je koupíte v akci, je poměr ceny a kvality velmi dobrý.


Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.