Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze batolecího mléka Sunar Complex 3 | Radimradi.cz

Sunar Complex 3, od dvanáctého ukončeného měsíce

Pokračovací batolecí mléko Sunar Complex 3 od dvanáctého ukončeného měsíce od společnosti Hero pokračuje v tradici starého známého Sunaru. Právě (a nejen) proto je mezi rodiči tak oblíbeným. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Přečtěte si uživatelskou recenzi.

Jak si stojí Sunar Complex 3

Balení

600 gramů: Papírová krabice, uvnitř jsou dva sáčky po 300 gramech a odměrka.

Dostupnost

Výborná dostupnost. Zakoupíte jej v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

Cena

Maloobchodní cena za balení 600 g je 279 Kč. Mléko koupíte v akci za 219 Kč, výhodné balení po 6 kusech vyjde na 1 100 Kč.

Chuť a vůně

Sunar Complex hezky voní. Sunar Standard 3 z řady základní péče smrdí (modrá krabice). Je hodně sladký, může se zdát přeslazený, ale dětem chutná.

Bolení bříška

Většina dětí snáší mléko dobře, nebolí je bříško a zasytí.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, hodně pění i po mírném zatřepání. Není vidět, kolik mléka v lahvi je.

Další druhy

Sunar Premium 3
Sunar Standard 3
Sunar Complex 3 vanilka
Sunar Complex 3 banán

Složení

Odtučněné mléko, Laktóza (z mléka), Maltodextrin, Slunečnicový olej, Mléčný tuk, Galaktooligosacharidy (z mléčného cukru), Řepkový olej, Palmový olej, Syrovátková bílkovina (z mléka), Kokosový olej, Orthofosforečnan vápenatý, Uhličitan vápenatý, Citronan sodný, Draselná sůl kyseliny citronové, Emulgátor (sójový lecithin), Chlorid draselný, Chlorid hořečnatý, Rybí olej, Kyselina l-askorbová, Chlorid cholinu, Síran železnatý, Inositol, L-askorbylpalmitan, Síran zinečnatý, L-karnitin, Nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, Síran měďnatý, D-alfa tokoferol, Dl-alfa tokoferyl acetát, Thiamin hydrochlorid, Retinylacetát, Pyridoxin hydrochlorid, Riboflavin, Síran manganatý, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Fytomenadion, Kyselina listová, D-biotin, Cholekalciferol, Kyanokobalamin

Batolecí mléko Sunar Complex 3 je vhodné pro děti od dvanácti měsíců. Patří mezi nejžádanější mléka zejména díky kýženému poměru ceny a kvality. Zajímá vás, jak si stojí Sunar Complex 3 v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Mléko obsahuje palmový, kokosový, řepkový a rybí olej, stejně jako mléčný tuk. Má nízký obsah prebiotik. Český časopis dTest ohodnotil batolecí mléko Sunar Complex 3 z hlediska nežádoucích látek jako „dostatečně“ s 33 %. Mléko se umístilo na posledním místě z celkově 13 hodnocených batolecích mlék od 12 měsíců. Sunar Premium 3 si vedl lépe a skončil na desátém místě s 57 %.

Většina dětí snáší mléko výborně, dobře chutná, je sladké. Hezky voní, připravuje se dobře, snadno se rozpouští a hodně pění. Cena za 100 gramů se pohybuje mezi 30 a 45 Kč. Mléko v 600 gramovém balení pořídíte za v akci za 219 Kč, v multipacku vyjde výrazně levněji. Seženete jej téměř v každém obchodě s potravinami, v supermarketu i hypermarketu, dostupné je v lékárnách, drogeriích a v obchodech s dětskou výživou, v e-shopech. Je baleno ve slabé krabičce, uvnitř jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Snadno navlhne, pokud je otevřeno déle.

Shrnutí

Klady (+)

  • Chuť
  • Voní
  • Dobře se rozpouští

Zápory (-)

  • Vyšší cena (pokud není v akci)
  • Nadměrně pění
  • Nepraktické balení
  • V testu nežádoucích látek obsadil poslední místo s výsledkem „dostatečně“.

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.sunar.cz

Celkové hodnocení
  • 81%
    Hodnocení - 81%
81%

Na značku Sunar nedá dopustit řada rodičů také díky tradici. Složením povedené mléko zakoupíte v akci za přijatelnou cenu.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo