Sunar Complex 2, od šestého ukončeného měsíce

Pokračovací kojenecké mléko Sunar Complex 2 od šestého ukončeného měsíce od společnosti Hero navazuje na tradici starého známého Sunaru. Právě (a nejen) proto je mezi rodiči tak oblíbeným. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Podívejte se na hodnocení.

Jak si stojí Sunar Complex 2

Balení

600 gramů: Papírová krabice, uvnitř jsou dva sáčky po 300 gramech a odměrka.

 

Dostupnost

Výborná dostupnost. Zakoupíte jej v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

 

Cena

Maloobchodní cena za balení 600 g je 279 Kč. Mléko pořídíte v akci za 200 Kč, výhodné balení po 6 kusech vyjde na necelých 1000 Kč.

 

Chuť a vůně

Sunar Complex hezky voní. Sunar Standard 2 z řady základní péče smrdí (modrá krabice). Je hodně sladký, může se zdát přeslazený, ale dětem chutná.

 

Bolení bříška

Většina dětí snáší mléko dobře, nebolí je bříško a zasytí.

 

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, hodně pění i po mírném zatřepání. Není vidět, kolik mléka v lahvi je.

 

Další druhy

Sunar Premium 2
Sunar Standard 2

 

Pokračovací mléko Sunar Complex 2 je vhodné pro děti od šesti měsíců. Patří mezi nejžádanější kojenecká mléka zejména díky kýženému poměru ceny a kvality. Zajímá vás, jak si stojí Sunar Complex 2 v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Mléko obsahuje palmový, kokosový, řepkový a rybí olej, stejně jako mléčný tuk. Má nízký obsah prebiotik.

Tento výrobek nebyl prozatím odborně testován. Podívejte se, jak v hodnocení dopadlo batolecí mléko Sunar Complex 3 a Sunar Premium 3.

Většina dětí snáší mléko výborně, je sladké a pro ně dobré. Hezky voní, připravuje se dobře, snadno se rozpouští a hodně pění. Cena za 100 gramů se pohybuje mezi 28 Kč a 45 Kč. Obyčejné mléko v 600 gramovém balení pořídíte v akci za 199 Kč, v multipacku přes online obchod ještě výrazně levněji.

Mléko seženete téměř v každém obchodě s potravinami, v supermarketu i hypermarketu, dostupné je v lékárnách, drogeriích, obchodech s dětskou výživou a v e-shopech.

Je baleno ve slabé krabičce, uvnitř jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Snadno navlhne, pokud je otevřeno déle.

 

Srovnání

Klady   

  • Chuť
  • Voní
  • Dobře se rozpouští

 

Zápory

  • Vyšší cena (pokud není v akci)
  • Nadměrně pění
  • Nepraktické balení

 

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

 

Zdroj foto: www.sunar.cz

 

Zapojte se do diskuze

comments

Tereza Krček

Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz.