Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze počátečního kojeneckého mléka Sunar Complex 2 | Radimradi.cz

Sunar Complex 2, od šestého ukončeného měsíce

Sunar_Complex_2

Pokračovací kojenecké mléko Sunar Complex 2 od šestého ukončeného měsíce od společnosti Hero navazuje na tradici starého známého Sunaru. Právě (a nejen) proto je mezi rodiči tak oblíbeným. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Podívejte se na hodnocení.

Jak si stojí Sunar Complex 2

Balení

600 gramů: Papírová krabice, uvnitř jsou dva sáčky po 300 gramech a odměrka.

Dostupnost

Výborná dostupnost. Zakoupíte jej v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

Cena

Maloobchodní cena za balení 600 g je 279 Kč. Mléko pořídíte v akci za 200 Kč, výhodné balení po 6 kusech vyjde na necelých 1000 Kč.

Chuť a vůně

Sunar Complex hezky voní. Sunar Standard 2 z řady základní péče smrdí (modrá krabice). Je hodně sladký, může se zdát přeslazený, ale dětem chutná.

Bolení bříška

Většina dětí snáší mléko dobře, nebolí je bříško a zasytí.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, hodně pění i po mírném zatřepání. Není vidět, kolik mléka v lahvi je.

Další druhy

Sunar Premium 2
Sunar Standard 2

Složení

Odtučněné mléko, Laktóza (z mléka), Maltodextrin, Syrovátková bílkovina (z mléka), Slunečnicový olej, Mléčný tuk, Galaktooligosacharidy (z mléčného cukru), Řepkový olej, Palmový olej, Kokosový olej, Draselná sůl kyseliny citronové, Citronan sodný, Orthofosforečnan vápenatý, Chlorid draselný, Emulgátor (sójový lecithin), Chlorid hořečnatý, Uhličitan vápenatý, Kyselina l-askorbová, Rybí olej, Chlorid cholinu, Olej z mortierella alpina, Síran železnatý, Taurin, Inositol, L-askorbylpalmitan, Síran zinečnatý, L-karnitin, Nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, Dl-alfa tokoferyl acetát, Síran měďnatý, D-alfa tokoferol, Thiamin hydrochlorid, Retinylacetát, Pyridoxin hydrochlorid, Síran manganatý, Riboflavin, Jodid draselný, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Fytomenadion, D-biotin, Cholekalciferol, Kyanokobalamin

Pokračovací mléko Sunar Complex 2 je vhodné pro děti od šesti měsíců. Patří mezi nejžádanější kojenecká mléka zejména díky kýženému poměru ceny a kvality. Zajímá vás, jak si stojí Sunar Complex 2 v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Mléko obsahuje palmový, kokosový, řepkový a rybí olej, stejně jako mléčný tuk. Má nízký obsah prebiotik. Tento výrobek nebyl prozatím odborně testován. Podívejte se, jak v hodnocení dopadlo batolecí mléko Sunar Complex 3 a Sunar Premium 3.

Většina dětí snáší mléko výborně, je sladké a pro ně dobré. Hezky voní, připravuje se dobře, snadno se rozpouští a hodně pění. Cena za 100 gramů se pohybuje mezi 28 Kč a 45 Kč. Obyčejné mléko v 600 gramovém balení pořídíte v akci za 199 Kč, v multipacku přes online obchod ještě výrazně levněji. Mléko seženete téměř v každém obchodě s potravinami, v supermarketu i hypermarketu, dostupné je v lékárnách, drogeriích, obchodech s dětskou výživou a v e-shopech. Je baleno ve slabé krabičce, uvnitř jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Snadno navlhne, pokud je otevřeno déle.

Srovnání

Klady   

  • Chuť
  • Voní
  • Dobře se rozpouští

Zápory

  • Vyšší cena (pokud není v akci)
  • Nadměrně pění
  • Nepraktické balení

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.sunar.cz

Celkové hodnocení
  • 79%
    Hodnocení - 79%
79%

Složením kvalitní mléko koupíte v multipacku za solidní cenu. Rodiče láká nejen díky složení a ceně, ale také se vracejí k tradiční značce, kterou znají z mládí.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo