Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze kojeneckého mléka Babydream 2 | Radimradi.cz

Babydream 2 (pokračovací mléčná kojenecká výživa), od šestého ukončeného měsíce

Pokračovací kojenecké mléko Babydream 2 od šestého ukončeného měsíce od společnosti Rossmann nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Privátní značka německé drogerie jej prodává za přijatelnou cenu a rodiče, kteří nemohou dětem kupovat značkové mléko z reklamy, tuto výživu ocení. Víte, jaké jsou její klady a zápory? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Babydream 2 (pokračovací mléčná kojenecká výživa)

Balení

500 gramů: V papírové krabici jsou uvnitř dva sáčky po 250 gramech a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte pouze v drogerii Rossmann. Objednat jej můžete online z internetových obchodů, které se zabývají dovozem potravin z Německa. Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Cena

V Německu jej pořídíte za 3,35 Eur (88 Kč). V České republice vyjde mléko na 129 Kč.

Chuť a vůně

Příliš nevoní, dětem ne vždy chutná. Není tolik sladké jako jiná kojenecká mléka.

Bolení bříška

Některé děti mají po mléku průjem. Příliš nezasytí a nestačí.

Vlastnosti

Dobře se rozpustí, ale při nedodržení návodu přípravy na krabici se mohou v mléku tvořit hrudky.  Hodně pění, pokud se vytvoří hrudky, nejsou při přípravě mléka zřetelné a ucpávají při pití savku.

 

Pokračovací mléko Babydream 2 je vhodné pro děti od šesti do deseti měsíců. Nepatří mezi nejvyhledávanější a rodiče jej kupují díky příznivé ceně. Zajímá vás, jak si stojí Babydream 2 v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Neobsahuje probiotika a prebiotika. Od deseti do dvanácti měsíců můžete, ale nemusíte, přejít na Babydream Folgemilch 3, které dítě více zasytí. To je dovezeno z Německa (stejný produkt). Pokračovací mléko se připravuje snadno, avšak při nesprávné přípravě se tvoří hrudky a mléko je hodně husté. Pokud se držíte návodu, rozpustí se dobře a hrudky savku neucpávají. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 26 Kč. Tento výrobek nebyl prozatím odborně testován. Podívejte se, jak v hodnocení dopadlo počáteční mléko Babydream Anfangsmilch PRE nebo batolecí mléko Babydream Kindermilch. Mléko zakoupíte pouze v drogerii Rossmann, případně jej seženete skrze e-shopy, které dovážejí drogerii a potraviny z Německa. Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření.

Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Shrnutí

Klady (+)

  • Cena
  • Dobře se rozpustí. Při nedodržení postupu přípravy se tvoří hrudky, mléko je husté a špatně proteče savkou.

Zápory (-)

  • Chuť
  • Velké jedlíky nemusí zasytit. To vyřešíte přechodem na pokračující mléko č. 3.
  • Nevoní
  • Nepraktické balení
  • Pění

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.rossmann.de

Celkové hodnocení
  • 48%
    Hodnocení - 48%
48%

Pokračovací kojenecké mléko vás potěší nízkou cenou.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo