Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
3 nejnovějších trendů ohledně kabelek, které budou určovat letošní sezónu - Radimradi.cz

3 nejnovějších trendů ohledně kabelek, které budou určovat letošní sezónu

3 nejnovějších trendů ohledně kabelek, které budou určovat letošní sezónu

Jestliže chcete být v letošní sezóně in, pořiďte si do svého šatníku alespoň jednu novou trendy kabelku. Že nevíte, které modely, barvy, vzory a motivy kabelek letos pofrčí? Nezoufejte, my vám to prozradíme. Také si povíme, k jakému oblečení dámskou tašku kombinovat, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního malého detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jaké modely dámských kabelek budou letos v kurzu?

V letošní sezóně budou in zejména kabelky ve větších velikostech. To má tu výhodu, že se vám do tašky vleze celá řada věcí. Větší dámské kabelky se budou nosit nejen ke kalhotám, ale také k šatům a k sukním. Dámská kožená kabelka velká může mít mnoho podob. Zaměříme-li se na materiál, budou hrát prim kousky z přírodní kůže. A není se čemu divit. Dámské tašky z přírodní kůže jsou nejen vysoce módní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života propagují už ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat.

Kožené dámské kabelky mohou mít více podob. Ženy a dívky mohou volit mezi kousky z hladké a z broušené kůže. Nezapomínejte na to, že vaše módní doplňky v outfitu by měly ladit barvou i strukturou. Jak říká známé módní pravidlo, hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit sjednotí a bude působit elegantně. V této sezóně budou in převážně kožené dámské kabelky ze semiše. K semišovým kouskům si pořiďte i speciální čistící gumu na semiš. Vaše kabelka bude stále jako nová.

Jaké barvy, vzory a motivy budou na kabelkách in?

Abychom náš outfit vyšperkovaly do posledního malého detailu, musíme mít přehled o trendy barvách, vzorech a motivech pro danou sezónu. V té letošní budou v módě  kabelky v přírodních a v pastelových barevných tónech. Tmavě modrá, oříšková i krémová kabelka tak bude dobrou volbou. Vyhýbat se nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá dámská kabelka mají tu výhodu, že je snadno sladíte i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. Když už jsme zmínily vzory, budou módní ty zvířecí a květinové.

V kurzu budou letos i kabelky s dekorativními ozdobnými prvky. Může se jednat o lesklé zipy či o třpytivé spony, které ženy a dívky snadno sladí i se svými zlatými nebo se stříbrnými šperky. Chcete-li bát opravdu vidět, můžete vsadit i na rudou barvu. Červený odstín kabelky pak hravě sladíte i s odstínem vaší rtěnky. S dalším líčením to však už příliš nepřehánějte. Jak se říká, méně znamená mnohdy více. Dámské kožené kabelky ve zmíněných odstínech najdete např. i zde: https://www.eobuv.cz/dr_martens.html. Zde si vybere trendy kousek i ta nejnáročnější zákaznice.

3 nejnovějších trendů ohledně kabelek, které budou určovat letošní sezónu

K jakému oblečení si vzít trendy kabelku?

Trendy větší kabelku v koženém provedení nejlépe sladíte s šaty nebo se sukněmi. Hodit se pak bude i k plátěným kalhotám s vysokým pasem nebo k trendy džínům s roztrhanými koleny. Ty budou letos opravdovým trhákem. Dobrou službu odvede i přiléhavý crop top. Ke kožené kabelce mohou dámy obléci i business chino kalhoty. Vaši kabelku pak nezapomeňte sladit i se zbytkem vašich módních doplňků. Vsadit můžete na kožené polobotky, ale i na mladistvé sneakersy v nízké nebo v kotníčkové podobě. Fantazii se meze nekladou.

Externí spolupráce
Externí spolupráce

Spolupracujeme také s externisty, kteří jsou specialisty ve svém oboru, a někdy nám přispějí článkem do magazínu. :) Jejich články mají přidanou hodnotu v tom, že autoři k dané problematice mají blízko, ví o ní nejvíce a snaží se své vědomosti maximálně předat dál.

Radimradi.cz
Logo