Jednorázové pleny Lupilu soft&dry

Pleny z Lidlu Lupilu vás překvapí tím, jak jsou neuvěřitelně tenké. Svůj perfektní dojem pokazí silným chemickým zápachem. Jak si stojí jednorázové pleny Lupilu? V uživatelské recenzi vám ukážeme, pozitiva a negativa tohoto produktu.

 

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Lupilu soft&dry 3 Midi (5 – 9 kg), 56 ks 3,4 – 4,6
Lupilu soft&dry 4 Maxi (7 – 14 kg), 50 ks 3,8 – 5
Lupilu soft&dry 5 Junior (11 – 25 kg), 44 ks 4,3 – 5,7

 

Jednorázové plenky přibližně odpovídají uvedeným kilogramům. Dítě na horní hranici váhové kategorie se nemusí do pleny vejít. Uveďme příklad: Dítěti o hmotnosti 8,5 kilogramu bude lépe sedět plena velikosti č. 4 Maxi než plenka velikosti č. 3 Midi, a to i přesto, že se do předepsané hmotnostní kategorie vejde. Záleží na disproporcích těla. Vždy musíte plenu vyzkoušet. Vyberete-li špatnou velikost, plena bude protékat. Jestliže se pohybuje kojenec či batole na horní váhové kategorii, doporučujeme zakoupit větší velikost.

Ceny jsme přebírali z obchodu Lidl. Jedno balení pořídíte za 189 Kč v akci. Běžná maloobchodní cena je 249 Kč.

 

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Plenky jsou vyrobeny z příjemného materiálu. Zevnitř jsou hladké a na omak příjemné, zvenku je materiál jemný, ale obyčejný. Gumičky netlačí do nožiček. Vzhledově je plenka hezká, barevná, potištěna obrázky zepředu a zezadu. Obrázky v jednom balení se střídají a nejsou na všech plenách stejné. Plínka je hodně tenká, prodyšná a přizpůsobí se tělíčku dítěte. Pružné boky dítě netlačí.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip lze opětovně rozepnout a zapnout, drží dobře.

 

Vlastnosti

Parfemace: Zkoušeli jsme plenky velikosti č. 3, které nebyly parfemované, ale výrazně chemicky zapáchaly.

Savé jádro: Savé jádro je zřetelně zelené a pokrývá téměř celou délku jednorázové pleny. Na zadní straně končí přibližně 14 centimetrů pod horním okrajem, ale i tak je dostatečné.

Absorpce: Dobře absorbuje moč a zanechá suchou pokožku. Řídkou stolici nemusí zachytit vždy, a to i přesto, že plena dítěti sedí.

Jak dlouho vydrží?: Vydrží i tři hodiny, zanechají zadeček v suchu. Záleží na množství vypité tekutiny.

Opruzeniny: Opruzeniny se objevují výjimečně. Každé dítě má jinak citlivou pokožku.

 

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v supermarketu Lidl. Online je není možné sehnat. Pokud jsou v akci, bývají vyprodané od velikosti č. 4. Dostupnost je výrazně horší, než u jiných plen privátních značek obchodních řetězců.

 

Youtube

 

Testy

Pleny nebyly doposud odborně testovány a ani hodnoceny.

 

Poměr cena a kvalita

V akci seženete plenky za výbornou cenu. Poměr ceny a kvality po slevě je velmi příznivý, i když ne každému miminku nebo batoleti dané pleny vyhovují a sedí mu.

Plena Lupilu

 

Jaká je osobní zkušenost s plenkami? Podívejte se na recenzi.

 

Shrnutí

Klady (+) 

  • Pěkný design
  • Nízká cena

 

Zápory (-)

  • Nejsou-li v akci, koupíte je poměrně draze.
  • Pro dítě s maximální možnou hmotností v dané kategorii mohou být malé.
  • Zapáchají chemicky.
  • Hůře dostupné, v akci bývají vyprodané.

 

Foto: Tereza Krček

 

Tereza Krček
TEREZA KRČEK
Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz a ukázky její dosavadní práce si můžete prohlédnout na www.pisuweb.cz .
Tereza Krček on BehanceTereza Krček on BloggerTereza Krček on Facebook

Autor příspěvku: Tereza Krček

Tereza Krček
Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz a ukázky její dosavadní práce si můžete prohlédnout na www.pisuweb.cz .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *