Kontakt

Vítejte na stránkách Radimradi.cz

Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života.

Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos.

Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme.

Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Jmenuji se Tereza a jako matka dvou dětí mám doma velké množství vybavení pro kojence a batolata. S některým jsem spokojena více, s jiným méně, a o své zkušenosti se ráda podělím s vámi, čtenáři. Texty se snažím psát jasně, věcně a jednoduše. Je to proto, aby si je mohl přečíst každý. Na webu najdete podrobné recenze, stručné shrnutí, krátké či detailní srovnání produktů. Při nákupu mě nejvíce zajímá dostupnost výrobku a poměr cena versus kvalita.

Je jasné, že ne každá rodina může pořídit dětem značkové a drahé produkty. A na to také myslíme. Najdete zde upřímnou chválu i kritiku na produkty privátních značek supermarketů, hypermarketů a drogerií, na drahé i levné kočárky, pleny, kosmetiku, výživu. Zkrátka na to, co děti denně potřebují.

Tyto recenze nejsou dogma, ale zkušenost, která se počítá.

Příjemné počtení.

 

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám.

Recenzujeme také hračky pro děti.

 

Redakce:
Tereza Krček | redakce@radimradi.cz

Spolupráce:
Vladimír Rokoský | spoluprace@radimradi.cz

Redakce radimradi.cz