HIPP 1 BIO Combiotik počáteční kojenecké mléko

Hipp 1 Bio Combiotik – počáteční kojenecké mléko

Počáteční mléko HIPP 1 BIO Combiotik od narození od společnosti HIPP patří mezi oblíbená počáteční mléka. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Podívejte se na uživatelskou recenzi tohoto produktu.

 

Jak si stojí HIPP 1 BIO Combiotik

Balení

600 gramů: Uvnitř papírové krabice je sáček a odměrka. Sáček má lepítko a lze jej uzavřít. Po několika použitích již nefunguje a nezalepí se vůbec nic. Při nákupu vybraných multipacků dostanete plastovou dózu na sušené mléko (speciální akce v obchodech).
Pozor: Zakoupíte i menší balení 300 gramů.

 

Dostupnost

Výborná dostupnost. Mléko zakoupíte v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

 

Cena

Mléko v balení 600 g koupíte za 279 Kč (rok 2017). Na počáteční mléko nesmí být dle zákona sleva. Výhodněji seženete multipack balení po 4 kusech za 1 059 Kč.

 

Chuť a vůně

Nesmrdí, ale ani příliš nevoní. Dětem ne vždy chutná. Není přeslazený.

 

Bolení bříška

Některé děti po mléku ublinkávají a mají průjem, jiné naopak zácpu. Po čase velké jedlíky nezasytí.

 

Vlastnosti

Dobře se rozpouští a nepění. Pro německý trh najdete mírně odlišné složení i prášek vypadá jinak (jako nahrubo namletá mouka). Obsahuje probiotika a prebiotika, ale ne každému dítěti na zažívání pomůže.

 

Další druhy

HIPP HA 1 Combiotik HIPP Comfort
HIPP Anti Reflux BIO

 

 

Počáteční mléko HIPP 1 BIO Combiotik je vhodné pro kojence od narození. Děti snášejí mléko různě. Některé po něm mají průjem, jiné zácpu, některým nechutná, jiné jej milují a nedělá jim žádné zažívací obtíže. Pro citlivé bříško zakoupíte od HIPPu variantu Comfort, proti ublinkávání vyvinula společnost Anti Reflux BIO a také hypoantigenní mléko HIPP HA 1 Combiotik.

Zajímá vás, jak si stojí HIPP 1 BIO Combiotik v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení.

Tento výrobek nebyl prozatím odborně testován. Podívejte se, jak v hodnocení dopadlo batolecí mléko HIPP 3 JUNIOR Combiotik.

Pro německý trh vyrábí HIPP mírně odlišné mléko, má jiné složení i odlišnou hrubost sušeného prášku. Stejně jako jsou pro český trh mírně rozdílné některé přesnídávky a příkrmy. Víte, v čem se liší? Nahlédněte do našeho srovnání. V Německu je k dostání navíc varianta HIPP PRE BIO Combiotik.

Počáteční mléko se připravuje dobře, snadno se rozpouští a nepění. Cena za 100 gramů se pohybuje mezi 44 a 47 Kč, 600 gramové balení seženete kolem 280 Kč. Levněji pořídíte multipack po čtyřech nebo pěti kusech. Dříve se mléko prodávalo v balení po 800 gramech, což již neplatí, tak se při nákupu nenechte zmást špatnou popiskou.

Koupíte jej téměř v každém obchodě s potravinami, v supermarketu i hypermarketu, dostupné je v lékárnách, drogeriích, obchodech s dětskou výživou a v e-shopech.

Uvnitř slabé krabičky je jeden nepromokavý zavakuovaný sáček. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření. Ve speciálních akcích dostanete k multipacku plastovou dózu.

 

Srovnání

Klady   

  • Nepění
  • BIO
  • Dobře se rozpouští
  • Není tolik sladké (proto některým dětem nemusí vždy chutnat).

 

Zápory

  • Vysoká cena
  • Nepraktické balení
  • Nevoní
  • Chuť
  • Po čase nemusí miminku stačit a nezasytí.

 

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

 

Zdroj foto: www.drmax.cz

Tereza Krček
TEREZA KRČEK
Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz a ukázky její dosavadní práce si můžete prohlédnout na www.pisuweb.cz .
Tereza Krček on BehanceTereza Krček on BloggerTereza Krček on Facebook

Autor příspěvku: Tereza Krček

Tereza Krček
Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz a ukázky její dosavadní práce si můžete prohlédnout na www.pisuweb.cz .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *